فوتبال تهرونی ... football tehrooni

همه چیز درباره فوتبال پایه تهران

+ قرعه کشی مسابقات کلیه رده های سنی لیگ برتر تهران .........

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر استان تهران در 5 رده بزرگسالان، امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان صبح روز دوشنبه مورخ 94/1/24 در سالن هیات فوتبال با حضور نماینده های کلیه باشگاه های حاضر در مسابقات برگزار شد که با توجه به قرعه کشی انجام شده، جدول زیر در رده های مختلف حاصل گردید.

ردیف بزرگسالان امید جوانان نوجوانان نونهالان
1 صنام نیروی زمینی نیروی زمینی پرسپولیس پارسیان
2 اتحاد نوین عقاب پرسپولیس سایپا پرسپولیس
3 تهران مبدل ایرانداد دلوارافزار پیکان دارایی نوین
4 عقیدتی سیاسی نزاجا سایپا فولاد ویژن شهرداری قدس پیام
5 پاراگ احسان ری یاران داماش نفت احسان ری
6 داماش فولاد ویژن نفت پیام زیرساخت نیکان
7 شاهین دهداری مقاومت توحید مقاومت کوثر صبا
8 تیم الف از لیگ 3 استقلال صبا پارسیان مقاومت
9 آرارات پیکان احسان ری نیکان پیام مهرآوران
10 عقاب نفت پارسه وحدت میعاد کوشان
11 تیم ب از لیگ 3 آمادنزاجا نیکان احسان ری استقلال
12 شهدای گمنام پارس پویا مقاومت داماش ایرانیان پویان
13 پیمان مهر 90 یاران داماش سایپا آلومینیوم ویژن توحید
14 وردآورد پرسپولیس شهرداری قدس استقلال راه آهن
15 شهرداری قدس دلوارافزار دارایی نوین دارایی نوین المپیک اندیشه
16 آمادنزاجا استیل آذین استقلال مقاومت سایپا

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:۱٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٤/۱/٢٦


+ تسلیت .........

وبلاگ فوتبال تهرونی درگذشت جوان ناکام عباس قنبری، بازیکن باشگاه داماش (رده امید) را به خانواده وی و همچنین جامعه فوتبال استان تهران تسلیت عرض می نماید.


نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۳/۱٢/۱٧


+ نتایج دسته اول امید ........ هفته 3

ملوان 3- اتحادشمیران یک

ساعت: 9:30

ورزشگاه: سرداران شمیران

گل‌ها: محمدرضا کداوندی، احسان قلعه‌رو و رضا بابایی برای ملوان، مهران حصارکی برای اتحاد شمیران

اخطار:احسان قلعه‌رو و محمدرضا تشکر از ملوان، مهران حصارکی از اتحاد شمیران

اخراج:-

داوران: فرهاد قاسمی داور وسط، امیررضا صحرایی کمک اول، محمدعلی وفایی کمک دوم، محمد باقری داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: حسین جعفری

 

واران 4 – پرسپولیس‌شرق صفر

ساعت: 10:00

ورزشگاه: شاهین

گل‌ها: امیرحسین مرادی(3گل) و هومن صادقی

اخطار:-

اخراج:-

داوران: سعید ساجدی داور وسط، مهدی معانی کمک اول، آرش خانی کمک دوم، سعید برزگر داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: عباس خوزستانی

 

لوکوموتیو صفر – انصار یک

ساعت: 11:00

ورزشگاه: شهید چمران

گل: محمد قلعه‌نویی

اخطار: شیروان ترابی از لوکوموتیو، امیر مرادی و محمد قلعه‌نویی از انصار

اخراج: سیدعلی قاضی‌میرسعید از انصار

داوران: مجید پرستار داور وسط، هامون میلانی کمک اول، حمید صحرایی کمک دوم و علیرضا حیدری داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: محمد هدایت

 

جاوید صفر - پاس شمیران 3

ساعت: 12:00

ورزشگاه: شاهین   

گل‌ها: رضا عظیمی(2گل) و حسین نوری

اخطار: اشکان عسگری از پاس شمیران

اخراج: -

داوران: احسان احمدی داور وسط، مهدی معانی کمک اول، آرش خانی کمک دوم، فرشید شهیدی داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: امیر داوودزاده

 

فولادپایتخت 2 - گسترش ویژن 5

ساعت: 9:30  

ورزشگاه: بهارعبدل‌آباد

گل‌ها: طاها احمدی، آرین گلزارکاشانی برای فولاد پایتخت، علی سلیمانی(2گل)، میرشاد فلاح(2گل) و یاسر نظری برای گسترش ویِژن

اخطار: عرشیا طاهری و سجاد مسلمانی از فولاد پایتخت، یاسر نظری، امید مولایی و میرشاد فلاح از گسترش ویژن

اخراج:-

داوران: عباس مرجانی داور وسط، الیاس اسد کمک اول، احسان سیامی کمک دوم، مصطفی بینش داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: مجید مدرس‌زاده

 

 

سمند یک – تهران‌مبدل 5

ساعت: 11:30

ورزشگاه: سرداران شمیران

گل‌ها: سجاد دهقانی برای سمند، امیررضا پندار، شاهین باقری(4گل) برای تهران مبدل

اخطار: جواد یوسفی‌کیان و وحید شیخ از سمند، عرفان دلداد، مهران اسکندرزاده و حسن حسن‌پور از تهران مبدل

اخراج: علی ضحاکی از تهران مبدل

داوران: مهدی عرب‌گل داور وسط، محمدعلی وفایی کمک اول، محمد باقری کمک دوم، امیدرضا صحرایی داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: حسین جعفری

  

صبا 3– اسپاد صفر

ساعت 11:30

ورزشگاه: بهارعبدل‌آباد

گل‌ها: محمدرضا صفوی و احمد بهاروندی(2گل)

اخطار: اسماعیل دهقان از صبا، اکبر فراهانی و سعید بوستانی از اسپاد

اخراج: مهدی سخاوت از صبا و عرفان احمدی از اسپاد

داوران: مصطفی بینش داور وسط، الیاس اسد کمک اول، احسان سیامی کمک دوم، عباس مرجانی داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: مجید مدرس‌زاده

 

پارسه‌ایرانیان صفر – پیام‌ارتباطات یک

ساعت: 13:30

ورزشگاه: سرداران‌شمیران

گل: محمدسعید شفیعی

اخطار: فرزاد آذرگشت از پارسه‌ایرانیان، پیمان محمدی، پوریا سنگرگیر و یوسف هاشمی از پیام ارتباطات

اخراج: -

داوران: حسن حبیبی داور وسط، امیدرضا صحرایی کمک اول، محمد باقری کمک دوم، محمدعلی وفایی داور چهارم

نماینده هیات فوتبال: حسین جعفری

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۳:٠٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/۸/٢۸


+ نتایج نوجوانان آسیا ویژن ........ هفته 15

توحید یک -  پیام  یک

گل‌ها: ایمان شعبانی برای توحید و سالار لب‌جویی برای پیام

شهرداری‌قدس صفر - استقلال یک

گل: حسن زنگنه

پرسپولیس یک -  نیکان یک

گل‌ها: مهدی مرادی برای پرسپولیس و حسین کسیان برای نیکان

پیام صفر -  احسان ری صفر

مقاومت کوثر 2 -  پارسیان 2

گل‌ها: محمد عابدی و سینا یوسفی برای مقاومت کوثر و سینا احمدی و میلاد فلاح برای پارسیان

نفت یک - اکباتان‌ویژن 2   

گل‌ها: رضا خانجانی و محمدجواد هاشم‌زاده برای اکباتان ‌ویژن و  محمد میرزاحسین از روی نقطه پنالتی برای نفت

وحدت یک - پیکان 6

گل‌ها: فرزاد حیدری برای وحدت و  زبیح‌الله‌ کوهکن(2گل)، محمد خدابنده‌لو(2گل)، شایان نعمت‌الهی و امیرحسین حسین‌پور برای پیکان

مقاومت صفر  - سایپا یک

گل: محمد سلطانی مهر

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٢:٥٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/۸/٢۸


+ برنامه مسابقات دسته اول نونهالان ........ هفته 5

پنجشنبه 29/8/93

هستی المپیک – تهرانجوان - ورزشگاه آبفا - ساعت 10:00           

آریا سپاهان – اسوه - ورزشگاه شاهین – ساعت 13:30

جمعه 30/8/93

وحدت – فولادامیرکبیر - ورزشگاه باکری - ساعت 10:00            

استیل آذین - المپیک اندیشه - ورزشگاه چمران - ساعت 10:00      

تات - اتحاد قرمزپوشان - ورزشگاه باکری – ساعت 12:00

آبی پوشان - حکیم شمیران - ورزشگاه شاهین - ساعت 14:00

پنجشنبه 29/8/93

بهمن ایرانیان – آرمین - ورزشگاه آبفا – ساعت 12:00    

جمعه 30/8/93

آریا اسلامشهر - پاس المپیک - ورزشگاه چمران - ساعت 12:00

پویان - پاس شمیران - ورزشگاه شاهین - ساعت 12:00

آترپاد پارس - اتحاد پاکدشت - ورزشگاه آبفا – ساعت 12:30

نفت - پاس پایتخت - ورزشگاه باکری – ساعت 14:00

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/۸/٢٧
تگ ها:


+ برنامه مسابقات دسته اول نوجوانان ........ هفته 5

پنجشنبه 29/8/93

آتیه وحدت - آریا اسلامشهر - ورزشگاه بهارعبدل آباد – ساعت 9:30

پاس قوامین - آلومینیوم ویژن - ورزشگاه شاهین - ساعت 9:30

صنعت سپاهان - تات جوان - ورزشگاه امام رضا(ع) - ساعت 10:00

ستارگان استیل - پاس پایتخت - ورزشگاه بهارعبدل آباد – ساعت 11:30       

فولاد امیرکبیر – تهرانجوان - ورزشگاه شاهین - ساعت 11:30

پنجشنبه 29/8/93

کولاک البرز - برق تهران - ورزشگاه فراهانی - ساعت 12:00

مس گستر - داماش ایرانیان - ورزشگاه امام رضا - ساعت 12:00

میعاد کوشان - شهید باباخانی - ورزشگاه فراهانی - ساعت 14:00

جمعه 30/8/93

المپیک اندیشه - آبی پوشان - ورزشگاه سرداران شمیران - ساعت 10:00

نیروی زمینی - پارسه ایرانیان - ورزشگاه آبفا - ساعت 10:30

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/۸/٢٧


+ برنامه مسابقات دسته اول جوانان ........ هفته 4

پنجشنبه 29 آبان

110 دشتی  - تات جوان؛ ساعت 10 -  هرندی

اتحاد شندآباد - پاس قوامین؛ ساعت 12 - هرندی

یکشنبه 2 آذر

آبی پوشان -  نفت ؛ ساعت 10 -  بهار عبدل آباد

عقاب -  سپنتا؛ ساعت 10 -  شاهین

سبز پوشان - هما ویژن ؛ ساعت 12 - شاهین

پارسه ایرانیان - پارس پویا؛ ساعت 12 -  بهار عبدل آباد

دارایی نوین - کولاک البرز؛ ساعت 12 -  موتوری شهر قدس

پویا تدبیر - شهرداری قدس ؛ ساعت 14 -  موتوری شهر قدس

دوشنبه 3 آذر

آریوبرزن ری -  شاهین طلایی ؛ ساعت 10 -  شاهین

آریا - استیل آذین؛ ساعت 12 -  شاهین

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/۸/٢٧


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 3 برگشت

پنجشنبه 29/8/93

دلوار افزار – فجر -  ورزشگاه سهند - ساعت 11:00

دارایی نوین – صبا - ورزشگاه طالقانی - ساعت 11:00

راه آهن - استقلال - ورزشگاه کارگران - ساعت 14:00

احسان ری - پرسپولیس - ورزشگاه طالقانی - ساعت 14:00

سایپا - پیکان – ورزشگاه سازه گستر - ساعت 14:00

داماش - توحید – ورزشگاه هرندی - ساعت 14:00

مقاومت - فولاد ویژن – ورزشگاه 5 آذر - ساعت 14:00

یاران داماش - نیروی زمینی - ورزشگاه آبفا - ساعت 14:00

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/۸/٢٧


+ برنامه مسابقات امید آسیا ویژن..... هفته 3 برگشت

شنبه 1/9/93

استیل‌آذین – داماش‌ایرانیان - ورزشگاه امام رضا(ع) - ساعت11:00

ایرانداد - نفت – ورزشگاه چمران – ساعت 12:00

فولاد‌ویژن - دلوارافزار - ورزشگاه سهند – ساعت 14:00

پیکان - احسان ری – ورزشگاه امام رضا - ساعت 14:00

مقاومت - سایپا – ورزشگاه 5 آذر - ساعت 14:00

پارس‌پویا - پرسپولیس - ورزشگاه استقلال جنوب - ساعت 14:00

نیروی‌زمینی - استقلال - ورزشگاه جی - ساعت 14:00

عقاب – راه‌آهن – ورزشگاه دوشان تپه - ساعت 14:00

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/۸/٢٧


+ نتایج دسته اول امید ........ هفته 2

*ملوان صفر  -  آماد نزاجا یک

گل: مصطفی یعقوبی

*مهر کوثر  2-  واران یک

گل‌ها: سهند عابدی، فردین سلطانی (مهر کوثر)، امیرحسین مرادی ( واران)

*پرسپولیس شرق صفر  - نساجی گستر 2

گل ها: داود قندانی و هومن شیوایی

*گسترش ویژن یک  – سمند یک

گل ها: مهرشاد فلاح (گسترش ویِژن)، سجاد دهقانی (سمند)

*مقاومت کوثر 2- یاران داماش 4

گل ها: حمیدرضا سپاهی و حسین حسنی (مقاومت کوثر)، حسین لطفی زاده (2گل)، علی محمدی و بهنام جوادی (یاران داماش)

*یاران باکری 2-  صبا 3

گل ها: علیرضا سعیدیار  2گل(یاران شهید باکری)، اسماعیل دهقان (2گل) و سید محمدرضا صفوی (صبا)

*اسپاد صفر - اتحاد شندآباد 4

گل ها: محسن رحمانی (2گل)، قادر حمیدی و حسین رسولی

*پاس شمیران یک – لوکوموتیو 2

گل ها: حسین نوری (پاس شمیران)، دانیال ملکی  2گل   (لوکوموتیو)

*اتحاد شمیران   2- جاوید یک

گل ها: هومن یادگاری، پدرام رحمانی (اتحاد شمیران) ، علیرضا ترابیان (جاوید)

*تهران مبدل صفر - پارسه ایرانیان 3

گل‌ها: امیر حسینی، سبحان شاکری و علی شمسی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٤٦ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/۸/٢۱


+ برنامه مسابقات دسته اول امید ........ هفته 3

سه شنبه 27 آبان

اتحاد شمیران – ملوان ؛ ساعت 9:30 - سرداران شمیران

گسترش ویژن – یاران باکری ؛ ساعت 9:30  - بهارعبدل‌آباد

پرسپولیس‌شرق -  واران ؛ ساعت 10– شاهین

انصار – لوکوموتیو؛ ساعت 11 -  چمران

تهران‌مبدل – سمند؛ ساعت 11:30    – سرداران شمیران

اسپاد – صبا؛ ساعت 11:30 – بهارعبدل‌آباد

پاس شمیران – جاوید؛ ساعت 12- شاهین

پیام‌ارتباطات - پارسه‌ایرانیان؛ ساعت 13:30 – سرداران‌شمیران

پنجشنبه 29 آبان

مهر کوثر - آماد نزاجا ؛ ساعت 10:00 - هرندی

مقاومت‌کوثر – اتحادشندآباد؛ ساعت 12 - هرندی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/۸/٢۱


+ برنامه مسابقات امید آسیا ویژن..... هفته 2 برگشت

شنبه 24 آبان

دلوارافزار - مقاومت؛ ساعت 11 -  سهند

استیل آذین -  عقاب؛ ساعت 11 - امام رضا (ع)

نفت -  استقلال ؛ ساعت 12 -  اسماعیلی

پیکان - فولاد ویژن ماهان؛ ساعت 14 - امام رضا (ع)

احسان ری -  ایرانداد؛ ساعت 14 - طالقانی

سایپا  - پارس پویا مجید؛ ساعت 14 - سازه گستر

راه آهن - پرسپولیس؛ ساعت 14 - کارگران

داماش ایرانیان - نیروی زمینی؛ ساعت 14 - ورزشگاه  متعاقبا اعلام خواهد شد

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 2 برگشت

پنجشنبه 22 آبان

 یاران داماش – مقاومت؛ ساعت 12 - آبفا

احسان ری  - راه آهن؛ ساعت 14 - طالقانی

استقلال - سایپا؛ ساعت 14 - فکوری

پرسپولیس -  دلوار افزار؛ ساعت 14 - اسماعیلی

پیکان -  دارایی نوین؛ ساعت 14 - امام رضا(ع)

فجر – توحید؛ ساعت 14 - هرندی

فولاد ویژن ماهان - صبا ؛ ساعت 14 -  آبفا

نیروی زمینی  - داماش؛ ساعت 14 -  جی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ برنامه مسابقات نوجوانان آسیا ویژن..... هفته 15

پنجشنبه 22 آبان

مقاومت کوثر -  پارسیان؛ ساعت 10 - چمران

نفت -  اکباتان ویژن؛ ساعت 11 - آیت اله سعیدی

وحدت -  پیکان؛ ساعت 13 - آیت اله سعیدی

جمعه 23 آبان

پیام زیرساخت -  احسان ری؛ ساعت 10:30 - پیام

نیکان  - پرسپولیس؛ ساعت 12 - شاهین

شهرداری قدس – استقلال؛ ساعت 14-  موتوری شهرقدس

راه آهن - دارایی نوین؛ ساعت 14:30 -  کارگران

دوشنبه 26 آبان

مقاومت  - سایپا ؛ ساعت 14 - 5 آذر

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ برنامه مسابقات نونهالان آسیا ویژن..... هفته 15

پنجشنبه 22 آبان

پیام مهرآوران  - پیکان ؛ ساعت 10 -  صدری 13 آبان

دارایی نوین  - پارسیان؛ ساعت 12 -  مصلی نژاد

داماش ایرانیان  - پرسپولیس؛ ساعت 14:30 - بعثت

جمعه 23 آبان

صبا  - احسان ری؛ ساعت 10 - چمران

کولاک البرز  - میعاد کوشان؛ ساعت 11 - استقلال جنوب

راه آهن  - مقاومت؛ ساعت 12 -  کارگران تهرانسر

استقلال  - سایپا ؛ ساعت 12 - فکوری

توحید  - پیام زیرساخت ؛ ساعت 14:30 - آبفا

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ نتایج جوانان دسته اول تهران ........ هفته 2

آریا 3– آماد نزاجا 3 

آبی پوشان یک – سبزپوشان3

ابومسلم یک  – تات جوان یک

شهرداری قدس3 – کولاک البرز صفر

استیل آذین یک –نفت  2

پاس قوامین یک – پارس پویا مجید صفر

پویاتدبیر صفر – المپیک اندیشه صفر

تهران جوان یک – سپنتا 2

دارایی نوین 3– 110 دشتی  2

اتحاد شندآباد 2 – هما ویژن یک 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ برنامه مسابقات دسته اول جوانان ........ هفته 3

شنبه 24 آبان

عقاب - المپیک اندیشه ؛ ساعت 10  

آبی پوشان  - هما ویژن؛ ساعت 10  

یکشنبه 25 آبان

آریا - پارس پویا؛ ساعت 9:30 -  بهار عبدل آباد

پویا تدبیر  - سپنتا؛ ساعت 9:30 -  چمران

آریوبرزن ری -  کولاک البرز؛ ساعت 10 -  شاهین

دارایی نوین - تات جوان؛ ساعت 10-  هرندی

شاهین طلایی -  شهرداری قدس؛ ساعت 11:30 -  چمران

پاس قوامین استیل آذین؛ ساعت 11:30 -  بهار عبدل آباد

پارسه ایرانیان آماد نزاجا؛ ساعت 12 - شاهین

اتحاد شندآباد –نفت؛ ساعت 12 -  هرندی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩