فوتبال تهرونی ... football tehrooni

همه چیز درباره فوتبال پایه تهران

+ برنامه مسابقات دسته اول تهران .........

بزرگسالان هفته دهم

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

پیام مهرآوران  - فد ک

دهم

سه شنبه

14

9

91

11

 سعیدی

 

A

وحد ت سرخ  - اتحاد (پدیده)

دهم

سه شنبه

14

9

91

13

 سعیدی

 

A

اتحادشمیران - ابزارمهدی

دهم

سه شنبه

14

9

91

12

 سرداران

 

A

وحدت تهرانپارس-  وحد ت

دهم

سه شنبه

14

9

91

14

 سرداران

 

A

 گروسی - جاده سازان

دهم

چهارشنبه

15

9

91

14

 شهرقدس

 

B

آ زادگان –المپیک

دهم

چهارشنبه

15

9

91

11

سعیدی

 

A

پارسا -  شهیدگمنام

دهم

چهارشنبه

15

9

91

13

 سعیدی

 

B

بهربرداری - پویا نعمت آباد

دهم

پنجشنبه

16

9

91

12

 سرداران

 

B

هدف – منتخب شمیران

دهم

پنجشنبه

16

9

91

14

سرداران

 

A

البرزتهران– خاوران

دهم

شنبه

18

9

91

12

مرغوبکار

 

B

قصریخ -  ستارگان چیتگر

دهم

شنبه

18

9

91

13

سعیدی

 

B

تیرانداز – یاران آپادانا

دهم

یکشنبه

19

9

91

12

 سرداران

 

B

22بهمن – عقا ب لوا سا ن

دهم

یکشنبه

19

9

91

14

سرداران

امید هفته نهم

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

 

 

سپاهان نوین-پارس دانان

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

10

سهند خزانه

 

پیمان مهر-فولادویژن

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

12

سهند خزانه

 

شهرداری قدس-انصار

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

10

بهار

 

صبا-جهانگستر

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

12

بهار

 

صباتهران - آریاذوب آهن

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

11

شاهین

 

شاهین-فولادپایتخت

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

13

شاهین

 

پدیده یاران-دارایی

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

12

آبفا

 

ستادمشترک-لوکوموتیو

نهم

A

چهارشنبه

22

9

91

10

بهار

 

بهشتی ری-پارسا

نهم

A

چهارشنبه

22

9

91

12

بهار

 

نیکان-شاهین شمیرانات

نهم

B

شنبه

25

9

91

12

سرداران

 

پاس شمیران-ارزش

نهم

A

شنبه

25

9

91

14

سرداران

جوانان هفته نهم و دهم

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

توحید –آریا ذوب آهن

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

14

آبفا

 

وحدت  -   عقاب

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

12

دخانیات

 

دخانیات  -  قصریخ

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

14

دخانیات

 

نفت  -   لوکوموتیو

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

10

سهند خزانه

 

بختیاری-انصار

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

12

سهند خزانه

 

ارتباطات-موسی زاده

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

پیام

 

پویاتدبیر-استقلال ری

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

12

پیام

 

فولاد پایتخت -پاس دستگردی

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

شهرسالم2

 

برق-فرهنگ

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

غروی

 

پاسارگاد-دلوارافزار

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

12

غروی

 

پاراگ نوین-سهندپارس

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

9

بهار

 

پیمان مهر90-پاس نوین

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

11

بهار

 

میلاد تهران -  فرخی

دهم

A

جمعه

24

9

91

30/12

شهرسالم 2

 

تخت جمشید-صباتهران

دهم

A

جمعه

24

9

91

30/14

شهرسالم 2

 

میلاد-ارارات

دهم

B

جمعه

24

9

91

13

آرارات

 

آینده گستران-آریاذوب آهن

دهم

A

شنبه

25

9

91

12

آبفا

 

توحید  -  پارسه

دهم

A

شنبه

25

9

91

14

آبفا

 

وحدت - لوکوموتیو

نهم

A

یکشنبه

26

9

91

11

سهند

 

پاسارگاد –موسی زاده

نهم

B

یکشنبه

26

9

91

12

غروی

 

میلاد تهران - پویا تدبیر

نهم

A

یکشنبه

26

9

91

10

غروی

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٩/۱۸