فوتبال تهرونی ... football tehrooni

همه چیز درباره فوتبال پایه تهران

+ برنامه هفته اول دسته اول تهران.......

هفته اول بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

B

آ ذا د گا ن – دا را ئی

اول

سه شنبه

4

7

91

13

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

B

ستارگان - بهربرداری

اول

سه شنبه

4

7

91

15

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

B

22بهمن – هد ف

اول

چهارشنبه

5

7

91

11

ورزشگاه آیت الله سعیدی

 

B

قصریخ - تیرانداز

اول

چهارشنبه

5

7

91

13

ورزشگاه آیت الله سعیدی

 

B

المپیک –پویا نعمت آباد

اول

چهارشنبه

5

7

91

13

ورزشگاه موتوری شهرقدس

 

A

شهیدان گروسی-اتحادشمیران

اول

چهارشنبه

5

7

91

15

ورزشگاه موتوری شهرقدس

 

A

وحدت تهرانپارس- البرزتهران

اول

چهارشنبه

5

7

91

13

ورزشگاه مرغوبکاردو

 

B

عقاب لواسان - البرزورزشی

اول

پنجشنبه

6

7

91

13

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

B

منتخب شمیران –

یاران آپادانا

اول

پنجشنبه

6

7

91

15

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

A

شهدای گمنام – اتحاد

اول

جمعه

7

7

91

13

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

هفته اول امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

آریا - شاهین شمیرانات

اول

B

سه شنبه

4

7

91

30/11

طالقانی

 

لوکوموتیو – سپاهان نوین

اول

A

سه شنبه

4

7

91

13

فدک خاتون آباد

 

پارسا - پیمان مهر

اول

A

سه شنبه

4

7

91

9

سهند خزانه

 

انصار – پاس شمیران

اول

A

سه شنبه

4

7

91

11

سهند خزانه

 

شاهین - وحدت

اول

B

سه شنبه

4

7

91

30/13

شاهین

 

داماش ایرانیان-نیکان

اول

B

چهار شنبه

5

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

فولاد - استقلال ری

اول

B

چهار شنبه

5

7

91

15

فدک خاتون آباد

 

پارس - بهشتی ری

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

10

موتوری شهرقدس

 

ارتباطات – شهرداری

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

12

موتوری شهرقدس

 

استقلال جنوب - پدیده

اول

B

جمعه

7

7

91

14

شهر سالم 2

 

ارزش – آماد نزاجا

اول

A

شنبه

8

7

91

11

شهر سالم 2

 

نفتون – ستاد مشترک

اول

A

شنبه

8

7

91

9

شهر سالم 2

 

صبا دارایی

اول

B

یکشنبه

9

7

91

9

شهر سالم 2

 

جهانگستر- صبای تهران

اول

B

یکشنبه

9

7

91

11

شهر سالم 2

 

هفته اول جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

فرخی - آینده

اول

A

سه شنبه

4

7

91

13

امام خمینی اسلامشهر

 

فرهنگ - میلاد

اول

B

سه شنبه

4

7

91

15

امام خمینی اسلامشهر

 

پاس نوین-ارتباطات

اول

B

سه شنبه

4

7

91

9

شهر سالم 2

 

پاس - برق

اول

B

سه شنبه

4

7

91

11

شهر سالم 2

 

دلوارافزار- انصار

اول

B

چهارشنبه

5

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

صبا تهران - وحدت

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

9

سهند خزانه

 

پویا - تخت جمشید

اول

B

پنجشنبه

6

7

91

11

سهند خزانه

 

استقلال ری- نفت

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

13

دخانیات

 

آریا  - دخانیات

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

15

دخانیات

 

عقاب - پارسه

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

11

شهر سالم 2

 

سهندپارس-پاسارگاد

اول

B

پنجشنبه

6

7

91

13

آبفا

 

لوکوموتبو- توحید

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

15

آبفا

 

پیمان - پاراگ  

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

موسی زاده- بختیاری

اول

B

پنجشنبه

6

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

فولاد - آرارات

اول

B

جمعه

7

7

91

13

آرارت

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:۳٤ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/٧/٢