فوتبال تهرونی ... football tehrooni

همه چیز درباره فوتبال پایه تهران

+ برنامه هفته دوم دسته اول تهران ........

هفته دوم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

B

22 بهمن - دارایی

دوم

سه شنبه

11

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

B

ستارگان - هدف

دوم

سه شنبه

11

7

91

14

ورزشگاه سرداران

 

A

ابزار مهدی - پیام آوران

دوم

سه شنبه

11

7

91

9

ورزشگاه شهر سالم 2

 

B

المپیک  - مترو

دوم

سه شنبه

11

7

91

11

ورزشگاه شهر سالم 2

 

B

قصر یخ - آزادگان

دوم

چهار شنبه

12

7

91

11

ورزشگاه سعیدی

 

B

آپادانا - پویا نعمت آباد

دوم

چهار شنبه

12

7

91

13

ورزشگاه سعیدی

 

A

شهیدان گروسی - فدک

دوم

چهار شنبه

12

7

91

15

ورزشگاه موتوری شهر قدس

 

B

عقاب لواسان- تیر انداز

دوم

پنج شنبه

13

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

B

منتخب شمیران- البرز ورزشی

دوم

پنج شنبه

13

7

91

14

ورزشگاه سرداران

 

A

وحدت تهرانپارس - پارسا

دوم

جمعه

14

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

هفته دوم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پیمان مهر – بهشتی ری

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

9

سهند خزانه

 

ارتباطات -  فولادویژن

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

11

سهند خزانه

 

لوکوموتیو  - آمادنزاجا

دوم

A

چهارشنبه

12

7

91

9

شهرسالم 2

 

پارس - ستاد مشترک

دوم

A

چهارشنبه

12

7

91

11

شهرسالم 2

 

داماش - استقلال ری

دوم

B

چهارشنبه

12

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

شاهین شمیرانات - پدیده

دوم

B

چهارشنبه

12

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

شاهین - دارایی

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

10

الیاف

 

نفتون - پاس شمیران

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

12

الیاف

 

استقلال جنوب- صبا

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

11

موتوری شهرقدس

 

ارزش- شهرداری قدس

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

13

موتوری شهرقدس

 

پارسا - سپاهان نوین

دوم

A

شنبه

15

7

91

9

شهرسالم 2

 

جهانگستر - وحدت

دوم

B

شنبه

15

7

91

11

شهرسالم 2

 

آریا ذوب آهن - نیکان

دوم

B

یکشنبه

16

7

91

9

شهرسالم 2

 

فولادپایتخت - صبا

دوم

B

یکشنبه

16

7

91

11

شهرسالم 2

 

هفته دوم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

لوکوموتیو -  آینده گستران

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

12

بهارعبدل آباد

 

آریاذوب آهن - وحدت

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

14

بهارعبدل آباد

 

عقاب -  توحید

دوم

A

پنج شنبه

13

7

91

14

آبفا

 

صبای تهران - نفت

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

12

آبفا

 

موسی زاده - برق

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

سهندپارس - ارتباطات

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

پویاتدبیر- قصریخ

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

10

غروی

 

فرهنگ - پاسارگاد

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

12

غروی

 

پارسه - دخانیات

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

15

دخانیات

 

انصار - میلاد سرخپوشان

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

9

سهند خزانه

 

پاس - پاراگ

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

11

سهند خزانه

 

پیمان مهر90 - آرارات

دوم

B

جمعه

14

7

91

15

آرارات

 

فرخی - تخت جمشید

دوم

A

جمعه

14

7

91

12/30

شهرسالم 2

 

دلوارافزار - بختیاری

دوم

B

جمعه

14

7

91

14/30

شهرسالم 2

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٧/۸