فوتبال تهرونی ... football tehrooni

همه چیز درباره فوتبال پایه تهران

+ برنامه هفته چهارم دسته اول تهران .......

هفته چهارم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

ا بزا رمهدی - پارسا

چهارم

سه شنبه

25

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

A

خاوران- اتحادشمیران

چهارم

سه شنبه

25

7

91

13

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

A

مهرآوران- وحدت سرخ

چهارم

سه شنبه

25

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 چیتگر- دارائی

چهارم

سه شنبه

25

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

المپیک -22بهمن

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

B

لواسان – قصریخ جوان

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

13

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

B

منتخب - آ زاد گا ن

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

13

ورزشگا ه موتوری شهرقد س

 

A

 گروسی-شهیدان گمنام

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

15

ورزشگا ه موتوری شهرقد س

 

A

جاده سازان –وحدت تهرانپارس

چهارم

پنجشنبه

27

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

وحد ت  -   فد ک

چهارم

پنجشنبه

27

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

ا لبرزتهرا ن – اتحا د

چهارم

شنبه

29

7

91

11

 مرغوبکا ردو

 

B

یاران آ پادانا -  هد ف

چهارم

یکشنبه

30

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

ا لبرزورزشی - بهربرداری

چهارم

یکشنبه

30

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 نعمت آ با د – تیرا ند ا ز

چهارم

یکشنبه

30

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعیدی

 

هفته چهارم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

ارزش- فولاد ویژن

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

12

سهند خزانه

 

نفتون – انصار

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

لوکوموتیو- ارتباطات

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

آریا ذوب آهن- صبا

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

30/11

شاهین

 

استقلال جنوب - شاهین

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

30/13

شاهین

 

بهشتی - آمادنزاجا

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

سپاهان - ستاد

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

13

امام خمینی اسلام شهر ( شاطره )

 

پدیده - استقلال ری

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

نیکان- صبا

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

شاهین شمیرانات- وحدت

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

10

سرداران

 

داماش - فولاد

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

12

سرداران

 

پیمان - پاس

چهارم

A

چهارشنبه

26

7

91

14

سرداران

 

جهانگستر- دارایی

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

موتوری شهرقدس

 

پارسا-شهرقدس

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

12

موتوری شهرقدس

 

هفته چهارم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

فرهنگ- فولاد پایتخت

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

15

امام خمینی اسلامشهر ( شاطره)

 

لوکوموتیو-پویاتدبیر

چهارم

A

چهارشنبه

26

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

عقاب- تخت جمشید

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

13

آبفا

 

توحید - وحدت

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

15

آبفا

 

پارسه - نفت

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

12

دخانیات

 

دخانیات-آینده گستران

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

14

دخانیات

 

موسی زاده- پیمان

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

سهند - پاس نوین

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

دلوارافزار- پاراگ

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

سهند خزانه

 

انصار-ارتباطات

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

سهند خزانه

 

بختیاری- پاسارگاد

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

غروی

 

میلاد - برق

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

غروی

 

صبای تهران -استقلال ری

چهارم

A

جمعه

28

7

91

30/12

سرداران

 

فرخی - قصریخ

چهارم

A

جمعه

28

7

91

30/14

شهرسالم 2

 

پاس - آرارات

چهارم

B

جمعه

28

7

91

15

آرارات

 

آریا - میلاد

چهارم

A

یکشنبه

30

7

91

13

آیت الله سعیدی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٧:۱٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٧/٢٢