فوتبال تهرونی ... football tehrooni

همه چیز درباره فوتبال پایه تهران

+ برنامه مسابقات بزرگسالان آسیا ویژن .... هفته پنجم

داماش ایرانیان پارسه = شا هین دهداری سه شنبه 28 5 93 ساعت 17 ورزشگا ه بعثت 
تهران مبدل = بهربردا ری پنجشنبه 30 5 93 ساعت 16 ورزشگا ه شاهین 
پا را گ = شهدای گمنا م جمعه 31 5 93ساعت 14 ورزشگا ه شهید کشوری 
کیمبا فرا یند = عقیدتی سیاسی نزاجا جمعه 31 5 93ساعت 18 ورزشگا ه را ه آ هن 
عقا ب = ورد اورد جمعه 31 5 93 ساعت 16 ورزشگا ه دوشا ن تپه 
پیما ن مهر نود = بهمن جوان جمعه 31 5 93ساعت 18 ورزشگا ه اسماعیلی 
آ ما د نزا جا = سا ن جمعه 31 5 93 ساعت 17 ورزشگا ه آ ما دنزا جا 
 
 
نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/٥/٢٩


+ نتایج هفته اول و دوم بزرگسالان آسیا ویژن فصل 94-93

نتایج هفته اول

صنام 1-0 شاهین

ع .س نزاجا3-2 اتحاد نوین

عقاب3-2 پاراگ

پاس شمیران1-1 مترو

آماد نزاجا- دارایی نونین (برگزار نشد)

کیمیا فذایند3-0 شهدای گمنام

ورد آورد - تهران مبدل (برگزار نشد)

پیمان مهر 3-5 داماش ایرانیان

نتایج هفته دوم

شاهین 1-2 عقاب

تهران مبدل2-2 اماد نزاجا

بهمن جوان3-2دارایی نوین

مترو1-1 ع.س نزاجا

صنام(سان)3-6دماش

پیمان مهر1-1 شهدای گمنام

اتحاد1-2 پاراگ

وردآورد1-7 کیمیا فرایند

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:٤٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/٤/۱٠


+ برنامه بزرگسالان آسیا ویژن فصل 94 - 93 ........هفته اول و دوم

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

ورزشگاه

روز

ماه

سا ل

 

 

       

 

 

عقا ب = پا را گ

ا ول

جمعه

23

3

93

16

 دوشان تپه

بهربردا ری  = پا س شمیران

ا ول

جمعه

23

3

93

16

استقلال جنوب

کیمبا فرا یند = شهدای گمنا م

ا ول

جمعه

23

3

93

17

 راه آهن جنوب

صنا م ( سا ن ) = ستا رگا ن ورزشی شا هین

ا ول

جمعه

23

3

93

14

  شا هین

پیما ن مهر نود = پا رسه

ا ول

جمعه

23

3

93

16

شهید اسما عیلی

آ ما د نزا جا =   د ا را ئی نوین 

ا ول

جمعه

23

3

93

16

آ ما د نزا جا

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سا ل

پا س (بهمن جوان=

بنیامین ورزشی د ارا ئی

دوم

سه شنبه

3

4

93

18

 شهید هرندی

بهربردا ری  =

عقیدتی سیاسی  نزاجا

دوم

پنجشنبه

5

4

93

16

استقلال جوب

شا هین  دهداری پایتخت=

عقا ب

دوم

پنجشنبه

5

4

93

30/14

 

 بها رعبد ل آ با د

تهران مبدل(پیام گستر  )=

آ ما د نزا جا

دوم

پنجشنبه

5

4

93

15

 شاهین

اتحا د نوین =   پا را گ

دوم

جمعه

6

4

93

18

شهید هرندی

سا ن  (صنا م) = پا رسه

دوم

جمعه

6

4

93

17

 شاهین

پیما ن مهر نود  =

شهدای گمنا م

دوم

جمعه

6

4

93

16

 شهید اسماعیلی

وردآورد= کیمبا فرا یند

دوم

جمعه

6

4

93

18

 ورد آ ورد

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:۳۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۳/٤/٥


+ قهرمان مسابقات بزرگسالان آسیا ویژن تهران ...........

 شهرداری باغستان

قهرمان مسابقات بزرگسالان آسیا ویژن تهران 91 - 92

سرمربی : محمود کریمی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:۳٧ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۱/۱٢/۱٠


+ فینال بزرگسالان دسته اول تهران و جام حذفی تهران ........

فینال بزرگسالان دسته اول تهران

بهره برداری - پارسا      سه شنبه 91/11/24      ساعت 11    سرداران

فینال دومین دوره جام حذفی بزرگسالان تهران

( ویژه دهه مبارک فجر )

رعد پویان - شهدای نیروی هوایی   سه شنبه 91/11/24  ساعت 14   سرداران

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٠۸ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱۱/٢٤


+ صعود آمبولانسی!!!!!!!!!

امتیازات نامرئی در لیگ تهران ..........

این تیتر اصلی هفته نامه فوتبالیستها در چند هفته پیش بود که این هفته آقای علی جانملکی سرمربی تیم ب بزرگسالان استقلال در مورد آن توضیحاتی را به هفته نامه فوتبالیستها ارائه کرده است که در زیر میخوانیم :

جانملکی : اوضاع تیم ما خوب است ولی اوضاع هیئت فوتبال مثل همیشه خوب نیست.

2 هفته به پیایان مسابقات بزرگسالان آسیا ویژن تهران باقی مانده ولی هنوز هیچ چیز قطعی نیست، نمیدانیم کجای جدول هستیم و قرار است به کجای جدول صعود یا سقوط  کنیم - ماجرای تیم شهرداری باغستان و صنام که تا همین چند هفته پیش با اختلاف زیادی نسبت به تیم ما در رده های پایین تر قرار داشتند ولی حالا برای اول و دومی می جنگند .

وی در ادامه گفت : من به دوستان توصیه میکنم به جای اینکه به دنبال امتیازهای آمبولانسی و صعود آمبولانسی باشند ، ارزش ها و توانایی های خود را در زمین مسابقه به نمایش بگذارند - همین تیم ها هستند که با اعتراض روی فلان بازیکن صاحب امتیاز میشوند و به این ترتیب صعود میکنند و دوباره فصل بعد از مسابقات لیگ 3 کشور به لیگ تهران سقوط میکنند .

سال گذشته که در تیم ابفا بودم در فینال بازی ها با زدن 4 گل حریف را شکست دادیم ولی آنها اعتراض کردند و راهی لیگ دسته سوم شدند و می بینیم که دوباره امسال به لیگ تهران سقوط کردند -

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۱/۱۱/۱٩


+ برنامه مرحله نیمه نهایی مسابقات دسته اول تهران ......

نونهالان

  برق تهران - فجر میثاق    جمعه 91/11/20    ساعت 11    ورزشگاه سعیدی

  توحید - آینده گستران     جمعه 91/11/20   ساعت 14:30   ورزشگاه سعیدی

نوجوانان

کوثر ری - آینده گستران      جمعه 91/11/20   ساعت 11  ورزشگاه سرداران

ابومسلم  - نفت       جمعه 91/11/20    ساعت 13    ورزشگاه سرداران

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:٥٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/۱۱/۱٦


+ نظر سنجی بزرگسالان آسیا ویژن ؟؟؟؟؟

با توجه به اینکه بزودی مسابقات بزرگسالان آسیا وِیژن تهران به پایان میرسد ، به نظر شما از بین تیم های نامبرده  کدام 2 تیم میتوانند جواز حضور در مسابقات لیگ 3 کشور را کسب کنند ؟

لطفا در قسمت نظرات این پست ، نام 2 تیم را اعلام کنید

- استقلال ب ( یارانجوان آسیا )

 - شهدای نیروی هوایی ( عقاب )

 - شهرداری باغستان

 - پیمان مهر

 - اتحاد پاکدشت 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/۱۱/۱


+ اطلاعیه وبلاگ فوتبال تهرونی برای انتخاب آدرس وبلاگ ........

با سلام خدمت همه دوستانی که از اولین مطلب فوتبال تهرونی دیدن میکنند.

با توجه به افتتاح وبلاگ فوتبال تهرونی در تاریخ 90/02/04 این وبلاگ قصد دارد آدرس خود را از طریق اولین فردی که برای این پست ایمیل ارسال میکند ، انتخاب کند.

به این صورت که ادرس پیشنهادی وی را بعنوان آدرس موقت خود انتخاب کند.

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٠:٥٧ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٠/٢/٥


+ برنامه مسابقات دسته اول تهران ..............

هفته سیزدهم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

پا رسا – سرخپوشان

یازدهم

شنبه

16

10

91

11

 سعیدی

 

B

ستارگان  چیتگر- پویا نعمت

سیزدهم

شنبه

16

10

91

13

سعیدی

 

B

هدف – دارائی

سیزدهم

یکشنبه

17

10

91

12

سعیدی

 

B

بهربرداری -22 بهمن

سینزدهم

یکشنبه

17

10

91

14

 سعیدی

 

B

عقاب لواسان  - آ پادانا

سینزدهم

یکشنبه

17

10

91

12

سرداران

 

B

منتخب شمیران - المپیک

سیزدهم

یکشنبه

17

10

91

14

 سرداران

 

B

تیرانداز – آ زاد گان

سیزدهم

یکشنبه

17

10

91

12

 بهارعبدل آ باد

 

A

پا رسا  - البرزتهران

سینزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

  مرغوبکار

 

A

شهیدان گروسی - وحد ت  

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

 شهرداری قدس

 

A

شهید گمنام -  ابزار  

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

سرداران

 

A

اتحاد شمیران -  فدک

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

14

سرداران

 

A

جاده سازان -  خاوران

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

 سعیدی

 

A

 مهرآ وران -  وحدت

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

عبدل آ باد

هفته دوازدهم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

صبا - نیکان

12

B

سه شنبه

12

10

91

11

شاهین

 

شاهین - پدیده یاران نیک

12

B

سه شنبه

12

10

91

13

شاهین

 

ستادمشترک - فولادویژن

12

A

سه شنبه

12

10

91

10

سهند

 

آمادنزاجا - سپاهان نوین

12

A

سه شنبه

12

10

91

30/10

شهرسالم2

 

استقلال ری - دارایی

12

B

سه شنبه

12

10

91

11

بهار

 

ارزش  – پاس شمیران

9

A

چهارشنبه

13

10

91

10

سرداران

 

داماش – صبای تهران

12

B

چهارشنبه

13

10

91

12

سرداران

 

انصار - لوکوموتیو

12

A

چهارشنبه

13

10

91

10

سهند

 

شهر قدس- پیمان مهر

12

A

چهارشنبه

13

10

91

30/10

شهرسالم2

 

جهانگستر- ذوب آهن

12

B

چهارشنبه

13

10

91

11

پیام

 

ارتباطات - پارس صبا

12

A

چهارشنبه

13

10

91

13

پیام

 

ارزش - نفتون

12

A

شنبه

16

10

91

11

بهار

 

داماش-استقلال جنوب

12

B

شنبه

16

10

91

14

سرداران

 

وحدت - صبای تهران

12

B

شنبه

16

10

91

30/10

شهرسالم2

 

فولاد- شاهین شمیرانات

12

B

یکشنبه

17

10

91

11

بهار

 

هفته دوازدهم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری


روز

ماه

سال

 

 

 

 

وحدت -  قصریخ

12

A

سه شنبه

12

10

91

30/12

شهرسالم 2

 

 

میلاد تهران - عقاب

12

A

سه شنبه

12

10

91

12

سهند

 

 

پاسارگاد- میلاد سرخپوشان

11

B

سه شنبه

12

10

91

13

بهار

 

 

پیمان مهر- فرهنگ

12

B

چهارشنبه

13

10

91

12

دخانیات

 

 

نفت -  دخانیات

12

A

چهارشنبه

13

10

91

14

دخانیات

 

 

برق - بختیاری

12

B

چهارشنبه

13

10

91

30/12

شهرسالم2

 

 

پاراگ نوین - انصار

12

B

چهارشنبه

13

10

91

12

سهند

 

 

پاس نوین-موسی زاده

12

B

چهارشنبه

13

10

91

11

بهار

 

 

پاس دستگردی - سهندپارس

12

B

چهارشنبه

13

10

91

13

بهار

 

 

تخت جمشید - پارسه

12

A

جمعه

15

10

91

30/12

شهرسالم 2

 

 

فولاد پایتخت دلوارافزار

12

B

جمعه

15

10

91

30/14

شهرسالم2

 

 

ارتباطات - میلاد

12

B

جمعه

15

10

91

12

پیام

 

 

پاسارگاد - ارارات

12

B

جمعه

15

10

91

13

آرارات

 

 

آینده    توحید

12

A

شنبه

16

10

91

30/12

شهرسالم2

 

 

استقلال ری-  لوکوموتیو

12

A

شنبه

16

10

91

13

بهار

 

 

پویاتدبیر- ذوب آهن

12

A

یکشنبه

17

10

91

12

بهار

 

 

فرخی - صبا تهران

12

A

یکشنبه

17

10

91

30/12

شهرسالم2

 



 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:٢۸ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱٠/۱٢


+ برنامه مسابقات دسته اول تهران .........

بزرگسالان هفته دهم

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

پیام مهرآوران  - فد ک

دهم

سه شنبه

14

9

91

11

 سعیدی

 

A

وحد ت سرخ  - اتحاد (پدیده)

دهم

سه شنبه

14

9

91

13

 سعیدی

 

A

اتحادشمیران - ابزارمهدی

دهم

سه شنبه

14

9

91

12

 سرداران

 

A

وحدت تهرانپارس-  وحد ت

دهم

سه شنبه

14

9

91

14

 سرداران

 

A

 گروسی - جاده سازان

دهم

چهارشنبه

15

9

91

14

 شهرقدس

 

B

آ زادگان –المپیک

دهم

چهارشنبه

15

9

91

11

سعیدی

 

A

پارسا -  شهیدگمنام

دهم

چهارشنبه

15

9

91

13

 سعیدی

 

B

بهربرداری - پویا نعمت آباد

دهم

پنجشنبه

16

9

91

12

 سرداران

 

B

هدف – منتخب شمیران

دهم

پنجشنبه

16

9

91

14

سرداران

 

A

البرزتهران– خاوران

دهم

شنبه

18

9

91

12

مرغوبکار

 

B

قصریخ -  ستارگان چیتگر

دهم

شنبه

18

9

91

13

سعیدی

 

B

تیرانداز – یاران آپادانا

دهم

یکشنبه

19

9

91

12

 سرداران

 

B

22بهمن – عقا ب لوا سا ن

دهم

یکشنبه

19

9

91

14

سرداران

امید هفته نهم

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

 

 

سپاهان نوین-پارس دانان

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

10

سهند خزانه

 

پیمان مهر-فولادویژن

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

12

سهند خزانه

 

شهرداری قدس-انصار

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

10

بهار

 

صبا-جهانگستر

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

12

بهار

 

صباتهران - آریاذوب آهن

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

11

شاهین

 

شاهین-فولادپایتخت

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

13

شاهین

 

پدیده یاران-دارایی

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

12

آبفا

 

ستادمشترک-لوکوموتیو

نهم

A

چهارشنبه

22

9

91

10

بهار

 

بهشتی ری-پارسا

نهم

A

چهارشنبه

22

9

91

12

بهار

 

نیکان-شاهین شمیرانات

نهم

B

شنبه

25

9

91

12

سرداران

 

پاس شمیران-ارزش

نهم

A

شنبه

25

9

91

14

سرداران

جوانان هفته نهم و دهم

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

توحید –آریا ذوب آهن

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

14

آبفا

 

وحدت  -   عقاب

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

12

دخانیات

 

دخانیات  -  قصریخ

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

14

دخانیات

 

نفت  -   لوکوموتیو

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

10

سهند خزانه

 

بختیاری-انصار

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

12

سهند خزانه

 

ارتباطات-موسی زاده

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

پیام

 

پویاتدبیر-استقلال ری

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

12

پیام

 

فولاد پایتخت -پاس دستگردی

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

شهرسالم2

 

برق-فرهنگ

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

غروی

 

پاسارگاد-دلوارافزار

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

12

غروی

 

پاراگ نوین-سهندپارس

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

9

بهار

 

پیمان مهر90-پاس نوین

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

11

بهار

 

میلاد تهران -  فرخی

دهم

A

جمعه

24

9

91

30/12

شهرسالم 2

 

تخت جمشید-صباتهران

دهم

A

جمعه

24

9

91

30/14

شهرسالم 2

 

میلاد-ارارات

دهم

B

جمعه

24

9

91

13

آرارات

 

آینده گستران-آریاذوب آهن

دهم

A

شنبه

25

9

91

12

آبفا

 

توحید  -  پارسه

دهم

A

شنبه

25

9

91

14

آبفا

 

وحدت - لوکوموتیو

نهم

A

یکشنبه

26

9

91

11

سهند

 

پاسارگاد –موسی زاده

نهم

B

یکشنبه

26

9

91

12

غروی

 

میلاد تهران - پویا تدبیر

نهم

A

یکشنبه

26

9

91

10

غروی

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٩/۱۸


+ برنامه هفته هفتم دسته اول تهران .......

هفته هفتم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

ابزارمهدی – فد ک

هفتم

سه شنبه

16

8

91

11

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

 خاوران- شهیدگمنام

هفتم

سه شنبه

16

8

91

13

آ یت ا لله سعید ی

 

A

 پدیده-  جاده سازان

هفتم

سه شنبه

16

8

91

12

 سرد ا را ن

 

B

منتخب شمیران - دا را ئی

هفتم

سه شنبه

16

8

91

14

سرد ا را ن

 

B

المپیک  - آ پا د ا نا

هفتم

چهارشنبه

17

8

91

11

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

وحدت سرخ – وحدت 

هفتم

چهارشنبه

17

8

91

13

آ یت ا لله سعید ی

 

B

البرزورزشی - چیتگر

هفتم

جمعه

19

8

91

12

  شهرقد س

 

A

گروسی - البرزتهرا ن

هفتم

جمعه

19

8

91

14

  شهرقد س

 

A

اتحادشمیران -  پا رسا

هفتم

جمعه

19

8

91

12

 سرد ا را ن

 

A

پیام مهرآ وران – وحد ت

هفتم

جمعه

19

8

91

14

سرد ا را ن

 

B

عقاب ل – نعمت آباد

هفتم

یکشنبه

21

8

91

12

 سرد ا را ن

هفته هفتم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پارس دانان - فولادویژن

هفتم

A

سه شنبه

16

8

91

10

سهند خزانه

 

سپاهان نوین - انصار

هفتم

A

سه شنبه

16

8

91

12

سهند خزانه

 

پارسا - لوکوموتیو

هفتم

A

سه شنبه

16

8

91

10

بهارعبدل آباد

 

صبای تهران - فولاد

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

12

بهارعبدل آباد

 

نیکان - جهانگستر

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

14

بهارعبدل آباد

 

وحدت - صبا

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

11

شاهین

 

استقلال ری - شاهین

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

13

شاهین

 

پدیده یاران - داماش

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

12

سرداران

 

شاهین ش- استقلال جنوب

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

14

سرداران

 

آریا ذوب آهن - دارایی

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

بهشتی ری - ارزش

هفتم

A

چهارشنبه

17

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

پیمان مهر - نفتون

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

12

الیاف

 

پاس شمیران - شهر قدس

هفتم

A

پنج شنبه

18

8

91

12

پیام

 

ستادمشترک - ارتباطات

هفتم

A

پنج شنبه

18

8

91

14

پیام

 

هفته هفتم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

بختیاری - پاس نوین

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

آریا ذوب آهن - قصریخ

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

وحدت - پویاتدبیر

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

نفت- تخت جمشید

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

آینده گستران - میلاد تهران

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

12

دخانیات

 

دخانیات - فرخی

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

14

دخانیات

 

برق - فولاد پایتخت

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

12

آبفا

 

توحید - ستقلال ری

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

14

آبفا

 

میلاد سرخ- پاس دستگردی

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

10

غروی

 

پاسارگاد-پیمان مهر90

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

12

غروی

 

ارتباطات - پاراگ نوین

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

10

سهند خزانه

 

انصار- سهندپارس

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

12

سهند خزانه

 

عقاب- لوکوموتیو

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

10

الیاف

 

داماش - صبای تهران

هفتم

A

جمعه

19

8

91

30/12

شهرسالم 2

 

دلوارافزار - موسی زاده

هفتم

B

جمعه

19

8

91

30/14

شهرسالم 2

 

فرهنگ - آرارات

هفتم

B

جمعه

19

8

91

14

آرارات

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٥:٢۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/۸/۱٤


+ نتایج مسابقات دسته اول تهران ....... هفته پنجم

بزرگسالان

ابزار مهدی 2 ...... وحدت تهرانپارس 0

22 بهمن 2 ...... آپادانا 2

شهیدان گروسی 2 ..... سرخپوشان خاوران 1

ستارگان 4 .... المپیک چهاردانگه 4

جاده سازان 0 ....فدک 0

عقاب لواسان 4 ....... دارایی 2


امید

استقلال جنوب 3 ....جهانگستر 1

داماش 1 ....... دارایی 1

استقلال ری 0 ....... صبای تهران 0

صبای قم 1 ...... اتحاد پاکدشت ( پدیده ) 4

شاهین شمیرانات 1 ....... شاهین تهران 4

وحدت 2 ...... نیکان 2

آریا ذوب آهن 0 ....... فولاد پایتخت 1

انصار 3 ....... پارس دانان صبا 1

فولاد ماهان 4 ...... نفتون 2

ارتباطات 1 ....... راه آهن پایتخت 3

ارزش 1 ...... لوکوموتیو 0

شهرداری قدس 1 ....... بهشتی ری 2

پاس شمیران 1 ...... سپاهان نوین 2

آمادنزاجا 1 ....... ستاد مشترک 2

 

جوانان

ارتباطات 0 ...... بختیاری 1

نفت 2 ...... توحید 1

صبای تهران 1 ...... قصر یخ 0

استقلال 0 ...... آریا ذوب آهن 1

فرخی 3 ...... لوکوموتیو 1

پیمان مهر نود 1 ....... دلوار افزار 11

وحدت 4 ...... آینده گستران 0

میلاد تهران 1 ...... پارسه 4

تخت جمشید 2 ...... دخانیات 0

موسی زاده 2 ...... پاس دستگردی 1

پویا تدبیر 2 ....... عقاب 2

برق 2 ..... پاسارگاد 1

فولاد پایتخت 0 ...... انصار 1

میلاد 0 ..... پاراگ نوین 0

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۱/۸/٩


+ نتایج مسابقات دسته اول تهران ..... هفته چهارم

بزرگسالان

ابزار مهدی 1 ..... پارسا 1

فدک 2 ..... وحدت 0

عقاب لواسان 2 ..... قصر یخ 2

سرخپوشان خاوران 2 ...... اتحاد شمیران 4

وحدت تهرانپارس 3 ...... جاده سازان 1

آزادگان 1 ..... منتخب شمیران 2

پیام آوران 4 ..... وحدت سرخ 2

22بهمن 1 ..... المپیک چهاردانگه 1

شهدای گمنام 0 .... شهید گروسی 0


امید

شاهین 2 .... استقلال جنوب 3

شاهین شمیرانات 2 .... وحدت 2

دارایی 2 .... جهانگستر 0

شهرداری قدس 4 .... پارسا 2

پاس شمیران 2 .... پیمان مهر 2

فولاد 2 ..... داماش ایرانیان1

آریا ذوب آهن 0 ..... صبا قم 0

 

جوانان

انصار 3 ..... ارتباطات2

دلوار افزار 5 .... پاراگ نوین 1

پیمان مهرنود 1 ... موسی زاده 0

پاس نوین 0 .... سهند پارس 2

میلاد سرخپوشان 1 ... برق 0

پاسارگاد 0 ..... بختیاری 1

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۸:٥٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/۸/۱


+ برنامه هفته پنجم دسته اول تهران ........

هفته پنجم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

جا د ه سا زا ن -  فد ک

پنجم

سه شنبه

2

8

91

11

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 عقا ب لوا سا ن – د ا را ئی

پنجم

سه شنبه

2

8

91

13

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

ابزارمهدی – وحدت تهرانپارس

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

11

ورزشگا ه سعید ی

 

A

شهدای گمنام – وحد ت

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

13

ورزشگا ه  سعید ی

 

B

المپیک چهاردانگه-   ستارگان

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

12

ورزشگا ه موتوری

 

A

شهید گروسی – سرخپوشان خاوران

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

14

ورزشگا ه موتوری

 

B

آ پا د ا نا – 22بهمن

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

13

ورزشگا ه شهر سا لم دو

 

A

پیام مهر – اتحاد شمیران

پنجم

پنجشنبه

4

8

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

منتخب شمیران - قصریخ

پنجم

پنجشنبه

4

8

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

وحد ت سرخ – ا لبرز

پنجم

شنبه

6

8

91

12

ورزشگا ه مرغوبکا ر

 

B

بهربردا ری – تیرا ند ا ز

پنجم

یکشنبه

7

8

91

10

ورزشگا ه د خا نیا ت

 

B

پویا نعمت – آزا د گا ن

پنجم

یکشنبه

7

8

91

12

ورزشگا ه د خا نیا ت

 

A

اتحا د پدیده- پارسا

پنجم

یکشنبه

7

8

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 

پنجم

یکشنبه

7

8

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 
هفته پنجم امید
 
 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پارس دانان صبا - انصار

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

10

سهند خزانه

 

نفتون - فولادویژن

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

12

سهند خزانه

 

راه آهن پایتخت(پارسا) - ارتباطات

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

12

پیام

 

نیکان - وحدت

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

11

شاهین

 

شاهین شمیرانات - شاهین

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

13

شاهین

 

آریاذوب آهن - فولادپایتخت

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

لوکوموتیو - ارزش

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

ستادمشترک - آمادنزاجا

پنجم

A

چهارشنبه

3

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

پدیده یاران نیک - صبا

پنجم

B

چهارشنبه

3

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

صبای تهران - استقلال ری

پنجم

B

چهارشنبه

3

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

داماش ایرانیان - دارایی

پنجم

B

چهارشنبه

3

8

91

12

سرداران

 

سپاهان نوین - پاس شمیران

پنجم

A

چهارشنبه

3

8

91

14

سرداران

 

بهشتی ری- شهرداری قدس

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

15

موتوری شهرقدس

 

استقلال جنوب - جهانگستر

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

13

موتوری شهرقدس

 
هفته پنجم جوانان
 
 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

بختیاری - ارتباطات

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

14

پیام

 

فرهنگ - پاس نوین

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

صبای تهران - قصریخ

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

10

بهارعبدل آباد

 

لوکوموتیو - فرخی

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

12

بهارعبدل آباد

 

آریاذوب آهن - استقلال

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

12

آبفا

 

توحید- نفت

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

14

آبفا

 

وحدت - آینده گستران

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

13

دخانیات

 

دخانیت -  تخت جمشید

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

15

دخانیات

 

عقاب  -  پویاتدبیر

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

10

غروی پونک

 

پاسارگاد - برق

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

12

غروی پونک

 

میلاد - پاراگ نوین

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

10

سهند خزانه

 

انصار -  فولاد پایتخت

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

12

سهند خزانه

 

موسی زاده- پاس دستگردی

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

14

بهارعبدل آباد

 

پارسه - میلاد تهران

پنجم

A

جمعه

5

8

91

30/12

شهرسالم2

 

دلوار افزار - پیمان مهر

پنجم

B

جمعه

5

8

91

30/14

شهرسالم2

 

سهند پارس - آرارات

پنجم

B

جمعه

5

8

91

13

آرارات

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/۸/۱


+ نتایج مسابقات دسته اول تهران ..... هفته سوم

بزرگسالان

شهدای گمنان 4 ..... اتحاد شمیران 0

عقاب لواسان 2 .... آزادگان 0

المپیک چهاردانگه 3 .... هدف 2

خاوران 3 .... وحدت سرخ 1

منتخب شمیران 3 ..... تیرانداز 1

وحدت 2 .... شهیدان گروسی 4

22 بهمن 2 .... ستارگان چیتگر 0

پیام مهرآوران 3 .... اتحاد پدیده 3

دارایی 1 .... قصر یخ 2

شهدای گمنام 4 .... اتحاد شمیران1 

 

امید

ارزش 5 ..... ارتباطات 0

انصار 1 ..... فولادماهان 1

شاهین 2 ..... جهانگستر 1

 شاهین شمیرانات 7 ..... صبای تهران 1

بهشتی ری 4 ..... سپاهان نوین 0

ستاد مشترک 1 .... پیمان مهر 4

وحدت 1 .... استقلال جنوب 2

داماش 4 ..... صبا 1

شهرداری قدس 6 ..... لوکوموتیو 0

آماد نزاجا 2 ..... پارسا 0

پاس شمیران 0 ..... پارس دانان صبا1

 

جوانان 

موسی زاده 2 .... پاراگ 1

ارتباطات 1 ..... فرهنگ 2 

سهند پارس 1 ..... فولاد پایتخت 1

صبا 0 ...... میلاد 0 

پارسه 1 ..... وحدت 1

پویا تدبیر 0 ...... فرخی 1

پاس دستگردی 2 ....... پیمان مهر 1

انصار 2 ...... پاسارگارد 1

بختیاری 0 ...... میلاد سرخپوشان 1

تخت جمشید 1 ...... لوکوموتیو 1

نفت 0 ....... آریا ذوب آهن 2

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/٧/٢۳


+ برنامه هفته چهارم دسته اول تهران .......

هفته چهارم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

ا بزا رمهدی - پارسا

چهارم

سه شنبه

25

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

A

خاوران- اتحادشمیران

چهارم

سه شنبه

25

7

91

13

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

A

مهرآوران- وحدت سرخ

چهارم

سه شنبه

25

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 چیتگر- دارائی

چهارم

سه شنبه

25

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

المپیک -22بهمن

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

B

لواسان – قصریخ جوان

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

13

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

B

منتخب - آ زاد گا ن

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

13

ورزشگا ه موتوری شهرقد س

 

A

 گروسی-شهیدان گمنام

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

15

ورزشگا ه موتوری شهرقد س

 

A

جاده سازان –وحدت تهرانپارس

چهارم

پنجشنبه

27

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

وحد ت  -   فد ک

چهارم

پنجشنبه

27

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

ا لبرزتهرا ن – اتحا د

چهارم

شنبه

29

7

91

11

 مرغوبکا ردو

 

B

یاران آ پادانا -  هد ف

چهارم

یکشنبه

30

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

ا لبرزورزشی - بهربرداری

چهارم

یکشنبه

30

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 نعمت آ با د – تیرا ند ا ز

چهارم

یکشنبه

30

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعیدی

 

هفته چهارم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

ارزش- فولاد ویژن

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

12

سهند خزانه

 

نفتون – انصار

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

لوکوموتیو- ارتباطات

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

آریا ذوب آهن- صبا

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

30/11

شاهین

 

استقلال جنوب - شاهین

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

30/13

شاهین

 

بهشتی - آمادنزاجا

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

سپاهان - ستاد

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

13

امام خمینی اسلام شهر ( شاطره )

 

پدیده - استقلال ری

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

نیکان- صبا

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

شاهین شمیرانات- وحدت

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

10

سرداران

 

داماش - فولاد

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

12

سرداران

 

پیمان - پاس

چهارم

A

چهارشنبه

26

7

91

14

سرداران

 

جهانگستر- دارایی

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

موتوری شهرقدس

 

پارسا-شهرقدس

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

12

موتوری شهرقدس

 

هفته چهارم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

فرهنگ- فولاد پایتخت

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

15

امام خمینی اسلامشهر ( شاطره)

 

لوکوموتیو-پویاتدبیر

چهارم

A

چهارشنبه

26

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

عقاب- تخت جمشید

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

13

آبفا

 

توحید - وحدت

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

15

آبفا

 

پارسه - نفت

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

12

دخانیات

 

دخانیات-آینده گستران

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

14

دخانیات

 

موسی زاده- پیمان

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

سهند - پاس نوین

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

دلوارافزار- پاراگ

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

سهند خزانه

 

انصار-ارتباطات

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

سهند خزانه

 

بختیاری- پاسارگاد

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

غروی

 

میلاد - برق

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

غروی

 

صبای تهران -استقلال ری

چهارم

A

جمعه

28

7

91

30/12

سرداران

 

فرخی - قصریخ

چهارم

A

جمعه

28

7

91

30/14

شهرسالم 2

 

پاس - آرارات

چهارم

B

جمعه

28

7

91

15

آرارات

 

آریا - میلاد

چهارم

A

یکشنبه

30

7

91

13

آیت الله سعیدی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٧:۱٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٧/٢٢


+ برنامه هفته دوم دسته اول تهران ........

هفته دوم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

B

22 بهمن - دارایی

دوم

سه شنبه

11

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

B

ستارگان - هدف

دوم

سه شنبه

11

7

91

14

ورزشگاه سرداران

 

A

ابزار مهدی - پیام آوران

دوم

سه شنبه

11

7

91

9

ورزشگاه شهر سالم 2

 

B

المپیک  - مترو

دوم

سه شنبه

11

7

91

11

ورزشگاه شهر سالم 2

 

B

قصر یخ - آزادگان

دوم

چهار شنبه

12

7

91

11

ورزشگاه سعیدی

 

B

آپادانا - پویا نعمت آباد

دوم

چهار شنبه

12

7

91

13

ورزشگاه سعیدی

 

A

شهیدان گروسی - فدک

دوم

چهار شنبه

12

7

91

15

ورزشگاه موتوری شهر قدس

 

B

عقاب لواسان- تیر انداز

دوم

پنج شنبه

13

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

B

منتخب شمیران- البرز ورزشی

دوم

پنج شنبه

13

7

91

14

ورزشگاه سرداران

 

A

وحدت تهرانپارس - پارسا

دوم

جمعه

14

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

هفته دوم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پیمان مهر – بهشتی ری

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

9

سهند خزانه

 

ارتباطات -  فولادویژن

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

11

سهند خزانه

 

لوکوموتیو  - آمادنزاجا

دوم

A

چهارشنبه

12

7

91

9

شهرسالم 2

 

پارس - ستاد مشترک

دوم

A

چهارشنبه

12

7

91

11

شهرسالم 2

 

داماش - استقلال ری

دوم

B

چهارشنبه

12

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

شاهین شمیرانات - پدیده

دوم

B

چهارشنبه

12

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

شاهین - دارایی

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

10

الیاف

 

نفتون - پاس شمیران

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

12

الیاف

 

استقلال جنوب- صبا

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

11

موتوری شهرقدس

 

ارزش- شهرداری قدس

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

13

موتوری شهرقدس

 

پارسا - سپاهان نوین

دوم

A

شنبه

15

7

91

9

شهرسالم 2

 

جهانگستر - وحدت

دوم

B

شنبه

15

7

91

11

شهرسالم 2

 

آریا ذوب آهن - نیکان

دوم

B

یکشنبه

16

7

91

9

شهرسالم 2

 

فولادپایتخت - صبا

دوم

B

یکشنبه

16

7

91

11

شهرسالم 2

 

هفته دوم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

لوکوموتیو -  آینده گستران

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

12

بهارعبدل آباد

 

آریاذوب آهن - وحدت

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

14

بهارعبدل آباد

 

عقاب -  توحید

دوم

A

پنج شنبه

13

7

91

14

آبفا

 

صبای تهران - نفت

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

12

آبفا

 

موسی زاده - برق

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

سهندپارس - ارتباطات

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

پویاتدبیر- قصریخ

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

10

غروی

 

فرهنگ - پاسارگاد

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

12

غروی

 

پارسه - دخانیات

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

15

دخانیات

 

انصار - میلاد سرخپوشان

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

9

سهند خزانه

 

پاس - پاراگ

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

11

سهند خزانه

 

پیمان مهر90 - آرارات

دوم

B

جمعه

14

7

91

15

آرارات

 

فرخی - تخت جمشید

دوم

A

جمعه

14

7

91

12/30

شهرسالم 2

 

دلوارافزار - بختیاری

دوم

B

جمعه

14

7

91

14/30

شهرسالم 2

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٧/۸


+ برنامه هفته اول دسته اول تهران.......

هفته اول بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

B

آ ذا د گا ن – دا را ئی

اول

سه شنبه

4

7

91

13

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

B

ستارگان - بهربرداری

اول

سه شنبه

4

7

91

15

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

B

22بهمن – هد ف

اول

چهارشنبه

5

7

91

11

ورزشگاه آیت الله سعیدی

 

B

قصریخ - تیرانداز

اول

چهارشنبه

5

7

91

13

ورزشگاه آیت الله سعیدی

 

B

المپیک –پویا نعمت آباد

اول

چهارشنبه

5

7

91

13

ورزشگاه موتوری شهرقدس

 

A

شهیدان گروسی-اتحادشمیران

اول

چهارشنبه

5

7

91

15

ورزشگاه موتوری شهرقدس

 

A

وحدت تهرانپارس- البرزتهران

اول

چهارشنبه

5

7

91

13

ورزشگاه مرغوبکاردو

 

B

عقاب لواسان - البرزورزشی

اول

پنجشنبه

6

7

91

13

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

B

منتخب شمیران –

یاران آپادانا

اول

پنجشنبه

6

7

91

15

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

A

شهدای گمنام – اتحاد

اول

جمعه

7

7

91

13

ورزشگاه سرداران شمیرانات

 

هفته اول امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

آریا - شاهین شمیرانات

اول

B

سه شنبه

4

7

91

30/11

طالقانی

 

لوکوموتیو – سپاهان نوین

اول

A

سه شنبه

4

7

91

13

فدک خاتون آباد

 

پارسا - پیمان مهر

اول

A

سه شنبه

4

7

91

9

سهند خزانه

 

انصار – پاس شمیران

اول

A

سه شنبه

4

7

91

11

سهند خزانه

 

شاهین - وحدت

اول

B

سه شنبه

4

7

91

30/13

شاهین

 

داماش ایرانیان-نیکان

اول

B

چهار شنبه

5

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

فولاد - استقلال ری

اول

B

چهار شنبه

5

7

91

15

فدک خاتون آباد

 

پارس - بهشتی ری

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

10

موتوری شهرقدس

 

ارتباطات – شهرداری

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

12

موتوری شهرقدس

 

استقلال جنوب - پدیده

اول

B

جمعه

7

7

91

14

شهر سالم 2

 

ارزش – آماد نزاجا

اول

A

شنبه

8

7

91

11

شهر سالم 2

 

نفتون – ستاد مشترک

اول

A

شنبه

8

7

91

9

شهر سالم 2

 

صبا دارایی

اول

B

یکشنبه

9

7

91

9

شهر سالم 2

 

جهانگستر- صبای تهران

اول

B

یکشنبه

9

7

91

11

شهر سالم 2

 

هفته اول جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

فرخی - آینده

اول

A

سه شنبه

4

7

91

13

امام خمینی اسلامشهر

 

فرهنگ - میلاد

اول

B

سه شنبه

4

7

91

15

امام خمینی اسلامشهر

 

پاس نوین-ارتباطات

اول

B

سه شنبه

4

7

91

9

شهر سالم 2

 

پاس - برق

اول

B

سه شنبه

4

7

91

11

شهر سالم 2

 

دلوارافزار- انصار

اول

B

چهارشنبه

5

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

صبا تهران - وحدت

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

9

سهند خزانه

 

پویا - تخت جمشید

اول

B

پنجشنبه

6

7

91

11

سهند خزانه

 

استقلال ری- نفت

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

13

دخانیات

 

آریا  - دخانیات

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

15

دخانیات

 

عقاب - پارسه

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

11

شهر سالم 2

 

سهندپارس-پاسارگاد

اول

B

پنجشنبه

6

7

91

13

آبفا

 

لوکوموتبو- توحید

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

15

آبفا

 

پیمان - پاراگ  

اول

A

پنجشنبه

6

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

موسی زاده- بختیاری

اول

B

پنجشنبه

6

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

فولاد - آرارات

اول

B

جمعه

7

7

91

13

آرارت

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:۳٤ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/٧/٢


+ شرایط سنی رده های پایه فوتبال

 

 

 

" خبر فوری "

کمیته جوانان فدراسیون شرایط سنی رده های پایه فوتبال در سال 90 را اعلام کرد :


امید: 11/10/69

جوانان: 11/10/71

نوجوانان: 11/10/74

نونهالان: 11/10/76

مدارس فوتبال زیر 13 سال: 11/10/77

مدارس فوتبال زیر 12 سال : 11 /10/78

مدارس فوتبال زیر 11 سال: 11/10/79

مدارس فوتبال زیر 10 سال: 11/10/80

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٠/٢/۱۱