فوتبال تهرونی ... football tehrooni

همه چیز درباره فوتبال پایه تهران

+ برنامه مسابقات دسته اول جوانان ........ هفته 4

پنجشنبه 29 آبان

110 دشتی  - تات جوان؛ ساعت 10 -  هرندی

اتحاد شندآباد - پاس قوامین؛ ساعت 12 - هرندی

یکشنبه 2 آذر

آبی پوشان -  نفت ؛ ساعت 10 -  بهار عبدل آباد

عقاب -  سپنتا؛ ساعت 10 -  شاهین

سبز پوشان - هما ویژن ؛ ساعت 12 - شاهین

پارسه ایرانیان - پارس پویا؛ ساعت 12 -  بهار عبدل آباد

دارایی نوین - کولاک البرز؛ ساعت 12 -  موتوری شهر قدس

پویا تدبیر - شهرداری قدس ؛ ساعت 14 -  موتوری شهر قدس

دوشنبه 3 آذر

آریوبرزن ری -  شاهین طلایی ؛ ساعت 10 -  شاهین

آریا - استیل آذین؛ ساعت 12 -  شاهین

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/۸/٢٧


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 3 برگشت

پنجشنبه 29/8/93

دلوار افزار – فجر -  ورزشگاه سهند - ساعت 11:00

دارایی نوین – صبا - ورزشگاه طالقانی - ساعت 11:00

راه آهن - استقلال - ورزشگاه کارگران - ساعت 14:00

احسان ری - پرسپولیس - ورزشگاه طالقانی - ساعت 14:00

سایپا - پیکان – ورزشگاه سازه گستر - ساعت 14:00

داماش - توحید – ورزشگاه هرندی - ساعت 14:00

مقاومت - فولاد ویژن – ورزشگاه 5 آذر - ساعت 14:00

یاران داماش - نیروی زمینی - ورزشگاه آبفا - ساعت 14:00

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/۸/٢٧


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 2 برگشت

پنجشنبه 22 آبان

 یاران داماش – مقاومت؛ ساعت 12 - آبفا

احسان ری  - راه آهن؛ ساعت 14 - طالقانی

استقلال - سایپا؛ ساعت 14 - فکوری

پرسپولیس -  دلوار افزار؛ ساعت 14 - اسماعیلی

پیکان -  دارایی نوین؛ ساعت 14 - امام رضا(ع)

فجر – توحید؛ ساعت 14 - هرندی

فولاد ویژن ماهان - صبا ؛ ساعت 14 -  آبفا

نیروی زمینی  - داماش؛ ساعت 14 -  جی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ نتایج جوانان دسته اول تهران ........ هفته 2

آریا 3– آماد نزاجا 3 

آبی پوشان یک – سبزپوشان3

ابومسلم یک  – تات جوان یک

شهرداری قدس3 – کولاک البرز صفر

استیل آذین یک –نفت  2

پاس قوامین یک – پارس پویا مجید صفر

پویاتدبیر صفر – المپیک اندیشه صفر

تهران جوان یک – سپنتا 2

دارایی نوین 3– 110 دشتی  2

اتحاد شندآباد 2 – هما ویژن یک 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ برنامه مسابقات دسته اول جوانان ........ هفته 3

شنبه 24 آبان

عقاب - المپیک اندیشه ؛ ساعت 10  

آبی پوشان  - هما ویژن؛ ساعت 10  

یکشنبه 25 آبان

آریا - پارس پویا؛ ساعت 9:30 -  بهار عبدل آباد

پویا تدبیر  - سپنتا؛ ساعت 9:30 -  چمران

آریوبرزن ری -  کولاک البرز؛ ساعت 10 -  شاهین

دارایی نوین - تات جوان؛ ساعت 10-  هرندی

شاهین طلایی -  شهرداری قدس؛ ساعت 11:30 -  چمران

پاس قوامین استیل آذین؛ ساعت 11:30 -  بهار عبدل آباد

پارسه ایرانیان آماد نزاجا؛ ساعت 12 - شاهین

اتحاد شندآباد –نفت؛ ساعت 12 -  هرندی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 1 برگشت

یکشنبه 93/08/18

برنامه هفته اول دور برگشت جوانان:

دلوار افزار – احسان ری؛ ساعت 11 – سهند

دارایی نوین – استقلال؛ ساعت 12 آبفا

صبا – یاران داماش؛ ساعت 12 – عطر سیب

راه آهن سایپا؛ ساعت 14 – کارگران

توحید – پرسپولیس؛ ساعت 14 – آبفا

پیکان – فولاد ویژن ماهان ؛ ساعت 14 – امام رضا (ع)

فجر – نیروی زمینی ؛ ساعت 14 – هرندی

داماش ایرانیان – مقاومت؛ ساعت 14

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:٢٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٤


+ برنامه مسابقات دسته اول جوانان ........ هفته 2

شنبه  93/8/17

گروه دوم: آریا – آماد نزاجا؛ ساعت 10 - شاهین

گروه دوم: آبی پوشان – سبزپوشان؛ ساعت 12 -  شاهین

یکشنبه 93/8/18

گروه اول:بومسلم – تات جوان؛ ساعت 9:30 -  چمران

گروه اول:شهرداری قدس – کولاک البرز؛ ساعت 10-  هرندی

گروه دوم: استیل آذین – نفت ؛ ساعت 10-  شاهین

گروه دوم: پاس قوامین – پارس پویا جوان؛ ساعت 10 - بهار عبدل آباد

گروه اول:پویاتدبیر – المپیک اندیشه؛ ساعت 11:30 - چمران

گروه اول: تهران جوان – سپنتا؛  ساعت 12 -  شاهین

گروه اول:دارایی نوین – 110 دشتی ؛ ساعت 12 -  بهار عبدل آباد

گروه دوم: اتحاد شندآباد – هما ویژن؛ ساعت 12 - هرندی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:٠۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٤


+ نتایج جوانان آسیا ویژن ........ هفته 15

*دلوار افزارصفر - راه آهن یک

گل: محمدرضا حمدی‌نژاد

*صبا 3– داماش ایرانیان یک

گل ها: امیر اسدی و امیرمحمد کرمدار (2گل) (صبا)، مسعود بادرستانی (داماش ایرانیان)

*سایپا 2– دارایی نوین یک

گل‌ها: علی فرهانی و علی شجاعی (سایپا)، محمد آقامولا (دارایی نوین)

*احسان ری یک – توحید صفر

گل: محمد قشقایی

*استقلال 5– فولاد ویژن ماهان 2    

گل‌ها: آرمین میردورقی (2گل)، مجتبی صنمی، مهدی رجبی، میلاد ابوالقاسمی

*نیروی زمینی 2 – پرسپولیس یک 

گل‌ها: محمدرضا سلمانی، سامان قنبری (نیروی زمینی)، طاها ایمانی  (پرسپولیس)

*پیکان 2 – یاران داماش یک 

گل‌ها: ابوالفضل چلالیان و پیمان هژبر (پیکان)، محمدرضا سعدا... زاده (یاران داماش)

*مقاومت 2 – فجرصفر

گل‌ها: علیرضا ارجمندیان و محمد غلامرضا

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۳:۱٧ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩۳/۸/٢


+ برنامه مسابقات دسته اول جوانان ....... هفته 1

گروه الف

پنجشنبه 8/8/93

ابومسلم تهران – 110 دشتی –  ورزشگاه هرندی – ساعت 10

شنبه 10/8/93

تهرانجوان – المپیک اندیشه – ورزشگاه شاهین – ساعت 10

یکشنبه 11/8/93

کولاک البرز – سپنتا – ورزشگاه شاهین – ساعت 10

پویا تدبیر – عقاب – ورزشگاه بهار عبدل آباد – ساعت 10

شهرداری قدس – تات - ورزشگاه بهار عبدل آباد – ساعت 12

گروه ب

پنجشنبه 8/8/93

اتحاد شندآباد – سبز پوشان – ورزشگاه هرندی – ساعت12

شنبه 10/8/93

پاس قوامین – آماد نزاجا – ورزشگاه شاهین - ساعت 12

یکشنبه 11/8/93

استیل آذین – هما ویژن – ورزشگاه چمران – ساعت 9:30

نفت – پارس پویا - ورزشگاه چمران – ساعت 11:30

آریا – پارسه ایرانیان – ورزشگاه شاهین – ساعت 12

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۳:۱٥ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩۳/۸/٢


+ جدول امتیازات جوانان آسیا ویژن ........ نیم فصل اول

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده​ گل خورده​ تفاضل امتیاز
1 سایپا 15 11 2 2 45 15 30 35
2 استقلال 15 10 3 2 28 11 17 33
3 مقاومت 15 8 7 0 ​34 17​ 18 31
4 احسان ری 15 8 4 3 25 12 13 28
5 دلوار افزار 15 7 4 4 24 17 7 25
6 نیروی زمینی 15 8 2 5 30 25 5 26
7 پیکان 15 7 5 3 22 18 4 26
8 پرسپولیس 15 7 2 6 19 14 5 23
9 راه آهن 15 5 2 8 16 19 3- 17
10 یاران داماش 15 4 3 8 17 22 5- 15
11 دارایی نوین 15 4 3 8 16 26 10- 15
12 صبا 15 4 2 9 16 26 10- 14
13 توحید 15 3 3 9 16 22 6- 12
14 داماش ایرانیان 15 3 3 9 15 40 35- 12
15 فولاد ماهان 15 2 5 8 9 25 16- 11
16 فجر 15 3 1 11 17 41 24- 10
نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۳:٠۸ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩۳/۸/٢


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 15

پنجشنبه93/08/01

دلوار افزار- راه آهن؛ ساعت 11-  سهند

صبا – داماش ایرانیان؛ ساعت 12 – عطر سیب 

سایپا – دارایی نوین؛ ساعت 14 – سازه گستر

احسان ری – توحید؛ ساعت 15 – طالقانی

استقلال – فولاد ویژن ماهان ؛ ساعت 15 – فکوری

نیروی زمینی – پرسپولیس؛ ساعت 15 –جی

پیکان – یاران داماش ؛ ساعت 15 – امام رضا (ع)

مقاومت – فجر؛ ساعت 15 – 5 آذر

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۳/٧/٢٧


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 14

پنجشنبه 24/7/93

یاران داماش – استقلال – ورزشگاه آبفا – ساعت 11

داماش ایرانیان – پیکان – ورزشگاه بعثت – ساعت 13

فولاد ماهان – سایپا – ورزشگاه آبفا – ساعت 13

راه آهن – دارایی نوین – ورزشگاه کارگران تهرانسر – ساعت14

پرسپولیس – مقاومت – ورزشگاه شهیدان اسماعیلی – ساعت 14

توحید – دلوارافزار – ورزشگاه آبفا – ساعت 15

نیروی زمینی – احسان ری – ورزشگاه جی – ساعت 15

فجر – صبای تهران – ورزشگاه هرندی – ساعت 15

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/٧/٢۳


+ جدول امتیازات جوانان آسیا ویژن ........ هفته 13

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده​ گل خورده​ تفاضل امتیاز
1 استقلال 13 9 3 1 23 8 15 30
2 سایپا 13 9 2 2 38 13 25 29
3 مقاومت 13 7 6 0 ​31 16​ 16 27
4 دلوار افزار 13 7 3 3 23​ ​15 8 24
5 نیروی زمینی 13 7 2 4 28 22 6 23
6 احسان ری 13 6 4 3 22 12 10 22
7 پرسپولیس 13 7 1 5 17 11 6 22
8 پیکان 13 5 5 3 18 17 1 20
9 دارایی نوین 13 4 2 7 15 24 7- 14
10 راه آهن 13 4 1 8 15 19 4- 13
11 داماش ایرانیان 13 3 3 7 14 35 30- 12
12 یاران داماش 13 3 3 7 15 20 5- 12
13 توحید 13 3 2 8 15 20 5- 11
14 فولاد ماهان 13 2 5 6 6 15 9- 11
15 صبا 13 3 1 9 11 23 12- 10
16 فجر 13 3 - 10 15 37 22- 9

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/٧/٢۳


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 13

پنجشنبه 17 مهر 93

دلوار افزار – نیروی زمینی – ورزشگاه سهند – ساعت 11

صبای تهران – پرسپولیس – ورزشگاه عطرسیب – ساعت 12

سایپا – ایران داماش – ورزشگاه سازه گستر – ساعت 14

توحید – راه آهن – ورزشگاه آبفا – ساعت 15

دلوار افزار – نیروی زمینی – ورزشگاه طالقانی – ساعت 15

مقاومت – احسان ری – ورزشگاه 5 آذر – ساعت 15

استقلال – داماش ایرانیان – ورزشگاه فکوری – ساعت 15

پیکان – فجر – ورزشگاه امام رضا (ع) - ساعت 15

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۳/٧/۱٧


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته 12

پنجشنبه 93/07/10

دلوار افزار – مقاومت ؛ ساعت 11 - سهند

دارایی نوین – یاران داماش؛ ساعت 13 – طالقانی

داماش ایرانیان – سایپا ؛ ساعت 13:30 – بعثت

فولاد ویژن ماهان – راه آهن ؛ ساعت 15 - آبفا

نیروی زمینی – توحید ؛ ساعت 15 – جی

احسان ری – صبا؛ ساعت 15- طالقانی

فجر – استقلال ؛ ساعت 15 – هرندی

پرسپولیس – پیکان  ؛ ساعت 15-  اسماعیلی 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۳/٧/٦


+ گروه بندی دسته اول جوانان تهران

به گزارش سایت تخصصی فوتبال پایه ایران لیگ دسته اول جوانان تهران در فصل جدید با حضور 22 تیم در 2 گروه 11 تیمی برگزار می شود.

 گروه بندی مسابقات:

تیم های گروه  الف: پویا تدبیر، ابومسلم تهران، تهرانجوان، شهرداری قدس، کولاک البرز، سپنتا، ق.ج.ش، المپیک اندیشه، ق. شمیران، عقاب و دارایی نوین

تیم های گروه ب: آریا، اتحاد شندآباد، پاس قوامین، استیل آذین، نفت، پارس پویا مجید،هما ویژن ، آماد نزاجا، سبزپوشان، پارسه ایرانیان، آبی پوشان پایتخت

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٦:۱٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/٧/۱


+ پاک ضمیر: با شروع لیگ یک ، تیم های هفته ای یک بازی انجام می دهند

به گزارش سایت تخصصی فوتبال پایه ایران فراز پاک ضمیر مسئول اجرایی مسابقات رده سنی جوانان و امید هیات فوتبال تهران در مورد اتفاقات دربی امیدها گفت: متاسفانه مسائلی ناخوش آیند بعد از این بازی بوجود آمد. گزارش این اتفاقات که 8 دقیقه بعد از دربی بوده تهیه شده و در اختیار کمیته انظباطی قرار خواهد گرفت تا تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

وی در ادامه به شروع مسابقات لیگ یک اشاره کرد و گفت: تمهیدات لازم برای شروع مسابقات دیده شده و انشا ا... هفته آینده برنامه مسابقات لیگ یک این رده اعلام می شود.

پاک ضمیر در پایان گفت: با توجه به شروع بازیهای لیگ یک برنامه بازیهای لیگ برتر به گونه ای پیش خواهد رفت که تیم ها یک دیدار در هفته انجام دهند و انشا ا...  از فشردگی مسابقات کم خواهد شد.

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٦:۱۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/٧/۱


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته دهم

پنجشنبه 27/6/93
یاران داماش - راه آهن - ورزشگاه آبفا - ساعت 12
دلوار افزار- پیکان - ورزشگاه سهند - ساعت 11
دارایی نوین – فجر – ورزشگاه طالقانی – ساعت 14
فولاد ماهان – داماش ایرانیان – ورزشگاه آبفا – ساعت 14
احسان ری – استقلال- ورزشگاه طالقانی – ساعت 16
نیروی زمینی – مقاومت – ورزشگاه جی – ساعت 16
توحید – صبا – ورزشگاه آبفا – ساعت 16
پرسپولیس – سایپا – ورزشگاه شهیدان اسماعیلی – ساعت 16

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:٠۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۳/٦/٢٧


+ جدول امتیازات جوانان آسیا ویژن ........ هفته نهم

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۳/٦/٢٧


+ نتایج جوانان آسیا ویژن ........ هفته هشتم و نهم

هفته هشتم

فولاد ماهان 1 - پرسپولیس 0

توحید 1 - استقلال 1

مقاومت 3 - صبا 0

احسان ری 1 - دارایی نوین 1

داماش ری 1 - فجر 2

راه آهن 2 - داماش ایرانیان پارسه 0

پیکان 2 - نیروی زمینی 0

سایپا 2 - دلوارافزار1

هفته نهم

صبا 2 – نیروی زمینی 3

راه آهن یک – مقاومت 2

فجر 4 – فولاد ویژن ماهان صفر

پیکان 3 – توحید صفر

استقلال 4– دلوار افزار   2

احسان ری صفر  – سایپا  یک

داماش ایرانیان 3 – یاران داماش  2

پرسپولیس 2 – دارایی نوین  صفر

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۳/٦/٢٧


+ جدول گلزنان جوانان آسیا ویژن تهران.... هفته هشتم

ه گزارش سایت تخصصی فوتبال پایه ایران هفته نهم لیگ آسیا ویژن جوانان تهران فردا برگزار خواهد شد . بد نیست نگاهی به جدول گلزنان برتر این مسابقات تا پایان هفته هشتم داشته باشیم :

8 گل: علی ارجمندیان(مقاومت)

6 گل: علی جمشیدیان(فجر)، مجید علیاری(توحید)

5گل:حیدر علی احمدزاده(احسان ری)

4گل: عرفان معصومی(پیکان)، محسن تیموری(داماش شهرری)، سید محمد خرم حسینی(مقاومت)

3 گل: معراج پورتقی(مقاومت) ،امیرحسین وثوق(سایپا)،محمد قشقایی(احسان ری)، امیررضا سرایی، محمدرضا سلمانی (نیروی زمینی)،علی قلی زاده و عارف رستمی(سایپا) ،پژمان جهان تاب(احسان ری)، علی قربان خانی(راه آهن)، امید نورافکن(استقلال)، ایدین کاظمی(پیکان)

2گل: مهدی جلالی(داماش شهرری)، سبحان شعبان خالدی(نیروی زمینی)، صادق رضانیا(دلوارافزار)،رضا پوستین دوز(نیروی زمینی)، ،امین جوادی،محمد مهدی خانی(سایپا)، امیر قاسمی، مهدی زارعی(پارسه)،علی آستانی و یونس ایزانلو(پرسپولیس)،مهدی رجبی و ایمان رستگاری(استقلال)،اشکان آتش فشان(مقاومت)،پیمان هژبر(پیکان)، حمیدملکی و پارسا سیدمومن(راه آهن)،نیما نصرالله و علی سلطانی(احسان ری)،عرفان گل محمدی(توحید)، دانیال مهدوی (پارسه)

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:٥٧ ‎ق.ظ ; شنبه ۱۳٩۳/٦/٢٢


+ برنامه مسابقات جوانان آسیا ویژن..... هفته هشتم و نهم

هفته هشتم

پنج شنبه 20/6/93

یاران داماش- فجر- ورزشگاه طالقانی – ساعت11
راه آهن – داماش ایرانیان- ورزشگاه شهید بهشتی - ساعت 14
فولاد ماهان- پرسپولیس – ورزشگاه آبفا- ساعت 15
دارایی نوین - احسان ری – ورزشگاه طالقانی – ساعت 16
مقاومت – صبای تهران – ورزشگاه 5 آذر- ساعت 16
نیرو زمینی – پیکان – ورزشگاه جی – ساعت 17
توحید – استقلال – ورزشگاه آبفا – ساعت 17
سایپا – دلوار افزار- ورزشگاه سازه گستر- ساعت17

هفته نهم

یکشنبه 23/6/93

صبای تهران - نیروی زمینی - ورزشگاه عطر سیب - ساعت 12
راه آهن - مقاومت - ورزشگاه بهشتی - ساعت 14
فجر - فولاد ماهان- ورزشگاه کرج - ساعت 15
پیکان - توحید - ورزشگاه امام رضا - ساعت 15
استقلال - دلوار افزار- ورزشگاه شهید فکوری - ساعت 16
احسان ری - سایپا - و رزشگاه طالقانی- ساعت 16
داماش ایرانیان - یاران داماش- ورزشگاه بعثت - ساعت 17
پرسپولیس - دارایی نوین - ورزشگاه اسماعیلی- ساعت 17

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/٦/۱٩


+ جدول امتیازات جوانان آسیا ویژن ........ هفته هفتم

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۳:٥۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/٦/۱٧


+ نتایج لیگ برتر جوانان آسیا ویژن ........ هفته هفتم

استقلال 3 – نیروی زمینی 1

پرسپولیس 2– یاران داماش 1

احسان ری 0 – فولاد ماهان 0

سایپا یک  – توحید 0

پیکان 2 - مقاومت 2

دلوار افزار5- دارایی 2

صبا 0 – راه آهن 1

فجر یک – داماش ایرانیان 2

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۳:٤٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/٦/۱٧


+ برنامه جوانان آسیا ویژن........هفته هشتم

پنجشنبه 93/06/20

یاران داماش – فجر؛ ساعت 11 – طالقانی

راه آهن – داماش ؛ ساعت 14 – دانشگاه شهید بهشتی

دارایی نوین – احسان ری ؛ ساعت 14 – طالقانی

فولاد ویژن ماهان – پرسپولیس ؛ ساعت 15 – آبفا

مقاومت – صبا ؛ ساعت 16 – 5 آذر

نیروی زمینی – پیکان ؛ ساعت 17 – جی

توحید – استقلال ؛ ساعت 17 – آبفا

سایپا – دلوار افزار؛ ساعت 17 – سازه گستر

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۳:٢٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/٦/۱٧


+ مهلت نقل و انتقالات مسابقات دسته اول تهران

قابل توجه تیم های امید و جوانان دسته اول
تیمهای دسته اولی که تا تاریخ 1393/6/12 اقدام به ثبت اطلاعات ننموده اند به عنوان انصراف از مسابقات تلقی می گردد و این تیم ها از جدول مسابقات حذف می گردند و مستقیماً به مسابقات حوزه های تهران سقوط خواهند کرد.
لازم به ذکر است که این تاریخ به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.
روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٧:٢۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/٦/۱٢


+ نتایج جوانان آسیا ویژن ........ هفته پنجم

به گزارش تهران لیگ هفته پنجم لیگ برتر جوانان تهران با پیروزی مقاومت، راه اهن، نیروی زمینی ، توحید،دلوارافزار، پرسپولیس، استقلال و احسان ری پیگیری شد. هر چند بازی احسان ری و داماش حالت واتر پلویی به خود گرفته بود و میزبان به ازای هر ده دقیقه یک گل دریافت کرد تا جوانان داماش دچار بد ترین باخت خود در تاریخ باشگاه شود. با این حال نیروزمینی درادامه پیروزی های خود کماکان در صدر ماند تا استقلال و دلوار افزار در تعقیب خود ببیند.

مقاومت 3 - سایپا 2

پیکان 1 - راه آهن 0

نیروی زمینی 4  - دارایی 1

توحید 2 - فولادماهان 0

دلوار افزار 1 - داماش ری 0

پرسپولیس  2-  فجر 1

استقلال 3 - صبا 0

داماش ایرانیان 1 - احسان ری 9


نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٦:٢٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۳/٦/۱٠


+ جدول امتیازات جوانان آسیا ویژن ..... هفته چهارم

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:۳۳ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۳/٦/٤


+ جدول امتیازات جوانان آسیا ویژن ..... هفته سوم

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۳/٥/٢٩


+ قهرمان نوجوانان دسته اول تهران ............

  نفت تهران

  قهرمان مسابقات دسته اول نوجوانان تهران  92 - 91

سرمربی : علی طهماسبی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:۳٠ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۱/۱٢/۱٠


+ برنامه مسابقات دسته اول تهران .........

هفته سیزدهم امید ( هفته آخر )

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

شهرداری قدس - سپاهان

13

A

سه شنبه

19

10

91

11

بهار

 

صبا - استقلال ری

13

B

سه شنبه

19

10

91

13

بهار

 

وحدت - دارایی

13

B

سه شنبه

19

10

91

10

سهند

 

انصار - پارسا

13

A

سه شنبه

19

10

91

12

سهند

 

شاهین - صبای تهران

13

B

سه شنبه

19

10

91

13

شاهین

 

استقلال جنوب- ذوب آهن

13

B

چهارشنبه

20

10

91

10

بهار

 

داماش - شاهین ش

13

B

چهارشنبه

20

10

91

10

سعیدی

 

جهانگستر - پدیده یاران

13

B

چهارشنبه

20

10

91

10

کارگران پاکدشت

 

فولادپایتخت - نیکان

13

B

چهارشنبه

20

10

91

10

سهند

 

آمادنزاجا - فولادویژن

13

A

چهارشنبه

20

10

91

12

سهند

 

پاس ش- ستادمشترک

13

A

چهارشنبه

20

10

91

14

سرداران

 

ارتباطات - پیمان مهر

13

A

پنجشنبه

21

10

91

14

پیام

 

نفتون - لوکوموتیو

13

A

پنجشنبه

21

10

91

14

الیاف

 

ارزش - پارس دانان

13

A

یکشنبه

24

10

91

12

سرداران

 

پاس شمیران-بهشتی ری

12

A

یکشنبه

24

10

91

14

سرداران

 

هفته سیزدهم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

 

 

فولاد پایتخت میلاد

13

B

سه شنبه

19

10

91

30/12

شهرسالم2

 

پویاتدبیر-   پارسه

13

A

سه شنبه

19

10

91

11

شاهین

 

تخت جمشید -  توحید

13

A

چهارشنبه

20

10

91

14

آبفا

 

فرخی - ذوب آهن

13

A

چهارشنبه

20

10

91

30/10

شهرسالم2

 

صباتهران - لوکوموتیو

13

A

چهارشنبه

20

10

91

30/12

شهرسالم2

 

پاس - فرهنگ

13

B

پنجشنبه

21

10

91

12

دخانیات

 

میلاد  - دخانیات

13

A

پنجشنبه

21

10

91

14

دخانیات

 

نفت - وحدت

13

A

پنجشنبه

21

10

91

10

بهار

 

سهند - موسی زاده

13

B

پنجشنبه

21

10

91

12

بهار

 

برق - آرارات

13

B

پنجشنبه

21

10

91

16

آرارات

 

ارتباطات - پاسارگاد

13

B

پنجشنبه

21

10

91

12

پیام

 

پاراگ نوین - بختیاری

13

B

پنجشنبه

21

10

91

10

سهند

 

پیمان مهر- انصار

13

B

پنجشنبه

21

10

91

12

سهند

 

استقلال ری - عقاب

13

A

پنجشنبه

21

10

91

10

شهرسالم2

 

پاس نوین- دلوارافزار

13

B

پنجشنبه

21

10

91

12

شهرسالم2

 

آینده گستران - قصریخ

13

A

پنجشنبه

21

10

91

12

الیاف

 

موسی زاده - فولاد

عقب افتاده

B

یکشنبه

24

10

91

13

بهار

 

 باید از هیئت فوتبال برای این برنامه ریزی مناسب تشکر کرد چون در گروه دوم مسابقات امید 4 تیم مدعی صعود به دور بعدی هستند ( داماش - اتحاد پاکدشت - استقلال جنوب - فولاد پایتخت )که به همین دلیل مسابقات شان همزمان در یک روز و یک ساعت برگزار میشود تا هیچ حرفی در آینده پیش نیایید .

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/۱٠/۱۸


+ قهرمان مسابقات جوانان آسیا وِیژن استان تهران ........

تیم فوتبال جوانان مقاومت تهران - فصل 92 - 91

سرمربی: رضا مرتضی زاده

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:٠۸ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳٩۱/۱٠/۱٥


+ مردی برای تمام فصول ........

باسلام - امروز قصد داریم حرف از مربی بزنیم که تیمش بعد از گذشت 28 هفته از بازی های امید آسیا ویژن تهران هنوز نباخته و با کسب 17 برد ، 11مساوی و بدون باخت با 62 امتیاز در صدر جدول قرار دارد در حالی که فقط 2 هفته تا پایان مسابقات باقی مانده ، این مربی کسی نیست جز آقای رضا کیانی - سرمربی تیم امید نیروی زمینی

ایشان فصل گذشته هم تیم جوانان نیروی زمینی را در مسابقات جوانان دسته اول تهران به مقام قهرمانی رساند تا این تیم به آسیا ویژن صعود کند .

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:۳٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱٠/۱٢


+ برنامه مسابقات دسته اول تهران ..............

هفته سیزدهم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

پا رسا – سرخپوشان

یازدهم

شنبه

16

10

91

11

 سعیدی

 

B

ستارگان  چیتگر- پویا نعمت

سیزدهم

شنبه

16

10

91

13

سعیدی

 

B

هدف – دارائی

سیزدهم

یکشنبه

17

10

91

12

سعیدی

 

B

بهربرداری -22 بهمن

سینزدهم

یکشنبه

17

10

91

14

 سعیدی

 

B

عقاب لواسان  - آ پادانا

سینزدهم

یکشنبه

17

10

91

12

سرداران

 

B

منتخب شمیران - المپیک

سیزدهم

یکشنبه

17

10

91

14

 سرداران

 

B

تیرانداز – آ زاد گان

سیزدهم

یکشنبه

17

10

91

12

 بهارعبدل آ باد

 

A

پا رسا  - البرزتهران

سینزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

  مرغوبکار

 

A

شهیدان گروسی - وحد ت  

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

 شهرداری قدس

 

A

شهید گمنام -  ابزار  

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

سرداران

 

A

اتحاد شمیران -  فدک

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

14

سرداران

 

A

جاده سازان -  خاوران

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

 سعیدی

 

A

 مهرآ وران -  وحدت

سیزدهم

چهارشنبه

20

10

91

12

عبدل آ باد

هفته دوازدهم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

صبا - نیکان

12

B

سه شنبه

12

10

91

11

شاهین

 

شاهین - پدیده یاران نیک

12

B

سه شنبه

12

10

91

13

شاهین

 

ستادمشترک - فولادویژن

12

A

سه شنبه

12

10

91

10

سهند

 

آمادنزاجا - سپاهان نوین

12

A

سه شنبه

12

10

91

30/10

شهرسالم2

 

استقلال ری - دارایی

12

B

سه شنبه

12

10

91

11

بهار

 

ارزش  – پاس شمیران

9

A

چهارشنبه

13

10

91

10

سرداران

 

داماش – صبای تهران

12

B

چهارشنبه

13

10

91

12

سرداران

 

انصار - لوکوموتیو

12

A

چهارشنبه

13

10

91

10

سهند

 

شهر قدس- پیمان مهر

12

A

چهارشنبه

13

10

91

30/10

شهرسالم2

 

جهانگستر- ذوب آهن

12

B

چهارشنبه

13

10

91

11

پیام

 

ارتباطات - پارس صبا

12

A

چهارشنبه

13

10

91

13

پیام

 

ارزش - نفتون

12

A

شنبه

16

10

91

11

بهار

 

داماش-استقلال جنوب

12

B

شنبه

16

10

91

14

سرداران

 

وحدت - صبای تهران

12

B

شنبه

16

10

91

30/10

شهرسالم2

 

فولاد- شاهین شمیرانات

12

B

یکشنبه

17

10

91

11

بهار

 

هفته دوازدهم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری


روز

ماه

سال

 

 

 

 

وحدت -  قصریخ

12

A

سه شنبه

12

10

91

30/12

شهرسالم 2

 

 

میلاد تهران - عقاب

12

A

سه شنبه

12

10

91

12

سهند

 

 

پاسارگاد- میلاد سرخپوشان

11

B

سه شنبه

12

10

91

13

بهار

 

 

پیمان مهر- فرهنگ

12

B

چهارشنبه

13

10

91

12

دخانیات

 

 

نفت -  دخانیات

12

A

چهارشنبه

13

10

91

14

دخانیات

 

 

برق - بختیاری

12

B

چهارشنبه

13

10

91

30/12

شهرسالم2

 

 

پاراگ نوین - انصار

12

B

چهارشنبه

13

10

91

12

سهند

 

 

پاس نوین-موسی زاده

12

B

چهارشنبه

13

10

91

11

بهار

 

 

پاس دستگردی - سهندپارس

12

B

چهارشنبه

13

10

91

13

بهار

 

 

تخت جمشید - پارسه

12

A

جمعه

15

10

91

30/12

شهرسالم 2

 

 

فولاد پایتخت دلوارافزار

12

B

جمعه

15

10

91

30/14

شهرسالم2

 

 

ارتباطات - میلاد

12

B

جمعه

15

10

91

12

پیام

 

 

پاسارگاد - ارارات

12

B

جمعه

15

10

91

13

آرارات

 

 

آینده    توحید

12

A

شنبه

16

10

91

30/12

شهرسالم2

 

 

استقلال ری-  لوکوموتیو

12

A

شنبه

16

10

91

13

بهار

 

 

پویاتدبیر- ذوب آهن

12

A

یکشنبه

17

10

91

12

بهار

 

 

فرخی - صبا تهران

12

A

یکشنبه

17

10

91

30/12

شهرسالم2

 



 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱:٢۸ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱٠/۱٢


+ پیشرفت یا پسرفت ............


اگرنگاهی دقیق ،عمقی و ریشه داربه فوتبال تهران داشته باشیم می بینیم
که درا ین چند ساله فوتبال تهران به جای پیشرفت به پسرفت دچار
شده است. در گذشته نه چندان دور که فوتبال تهران هنوزلیگ برتر
(آسیا ویژن) نشده بود بازیهای آن در بهترین ورزشگاهها و بهترین
ساعات وبا بهترین داوران برگزار میشد و سطح بازیهای آن بسیاربالا
بود واز همین بازیها و تیمها بازیکنانی چون مهدی مهدوی کیا، جواد
نکونام، علی کریمی، فرهاد مجیدی، محمد نوری، مهدی پاشازاده،
مهدی رحمتی، وحید هاشمیان، مجتبی جباری، هادی شکوری،
آندو تیموریان، فرزاد آشوبی، هادی عقیلی و ... به باشگاهها و تیم
ملی رفتند و سالها با لباس مقدس تیم ملی بازی کردند. و الان چند
سالی است که با توجه به اینکه فوتبال تهران (آسیا ویژن) شده هیچ
خروجی نداشته است چرا که بازیهای آن دربدترین زمینها، بابدترین
داوریها و در بدترین ساعات برگزار میشود. و فوتبال به جای سازندگی
به دلالی و کسب درآمد تبدیل شده است

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۱/۱٠/٧


+ معرفی تیم های جوانان دسته اول تهران ...........

تیم فوتبال جوانان تخت جمشید

اسامی بازیکنان و کادرفنی :

علی رضایی ، فرید گلچشمه، محمود رحمانی ، مهرشاد سلیمی ، مهدی یکتا
آرش شاکریان، سجاد کوه فلاح ، محمدرضا آخوندی ، امیر جعفری
 علی جبلی، محمّد پاکنهاد ، علی صفری ، محمد علی محمدی ، رضا درخشانی ، اسداله پورمحمّدی، میلاد سایبری ، مجید رهنمای بهاری

سرپرست: محمّدرضا کریمی

سرمربی: رضا سهرابی

 


تیم فوتبال جوانان صبای تهران

اسامی بازیکنان :

مهرداد میرینی، محمّد هاشمی ، سعیدطهماسبی ، شاهین پناهی ،
 ابوالفضل مرتضوی، علی کریمی ، حامد توکلی ، سعید اسمی ،
کیومرث نوجانه ، امیرامینی ، میلاد شکرزاده ، مسعود مهری ، علی کفایتی ،
محمّد کنجه، حسین خورشیدی، امیرحسین نشا طجو، حسن محمدی ، امیر کرمداد

 

تیم فوتبال جوانان میلاد تهران

اسامی بازیکنان و کادر فنی:
افشین شیخ حسینی ، علیرضا ساما نپور، محمّد رمضانی ، مجید شجاعی
محمّدامین کریمی ، تورج پاشایی ، اشکان رضایی ، محسن باقرزاده
 محسن کاوه، دانیال عسگری، عباس گلکو، محمّدصادق یوسفی ،
 رضا رجب زاده، سعید اسدی ، شایان یوسف نژاد ، علیرضا بیگ زاده
 ابوالفضل جمشیدی، علی جزساز، علی اسدی ، مهدی مترجمی

سرپرست: مقداد باغچه

مربیان : ناصرلطفی و محمّدرضا علی بیگی


تیم فوتبال جوانان فرخی باقرشهر

اسامی بازیکنان و کادر فنی :

رامتین متین، علی راستگو، مسعود فاقرلو ، محمد ابراهیمی ، سعید خدایاری ،
علیرضا آقایی، ناصر اکرمی ، امیرحسین دمداج ، اشکان معروفی ،
 محمّد میرمحمّدی، مهدی مهجور، احسان دلیر، محمّد کاظمی ، امیر پیشبین ،
سعید بازیان، محمّد فرخنده، امیر ابراهیم زاده ، علی تربره ، محمد موسوی ،
امیررضا ضیفتی ، عباس شیرینی پور ، وحید پاشایی پور

مدیرعامل: عدالت بابایی
سرپرست: حسن مددی
سرمربی: علی کوزه گران
مربی: مهدی محسنی
مربی دروازه با ن ها: مهدی قاسمی
تدارکات: فرهاد یادگاری

منبع : مجله دنیای ورزش

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۱/۱٠/٧


+ شرح یک فاجعه دیگر در فوتبال تهران ............

از سری رقابت‌های دسته اول جوانان تهران تیم‌های پاس دستگردی و فولاد پایتخت از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 23 /9 / 91 در ورزشگاه شهر سالم 2 شهرری به مصاف هم رفتند.

در شرایطی که بازی 1 - 2 به سود پاسی‌ها در جریان بود در دقیقه 73 دروازبان فولاد پایتخت (امین فسخودی) بیرون محوطه 18 قدم خطایی را مرتکب می‌شود که داور با دادن کارت قرمز به این اتفاق واکنش نشان می‌دهد. بازیکن اخراجی در هنگام بیرون رفتن از زمین مشت محکمی به سر داور وارد می‌کند و فرهاد برزگر نقش بر زمین می‌شود.

به نوشته روزنامه گل ، بازیکن خاطی در ادامه با لگد به جان داور می‌افتد و چند ضربه به پهلو و صورت او وارد می‌کند. سایر بازیکنان فولاد پایتخت هم در ادامه به جان داور می‌افتند و حسابی او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند. حسین نظری کمک داور اول برای کمک به داور وارد معرکه می‌شود که او را هم کتک می‌زنند و مجروح می‌کنند. شدت جراحات وارد شده به داور آنقدر زیاد بود که برزگر را بیهوش و با ماسک اکسیژن به بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری منتقل می‌کنند.

دندان او را شکسته، لب و صورت‌اش را پاره و به شدت مجروح کرده بودند. جدا از این دنده‌های این داور هم صدمات جدی دیده بود. دروازبان تیم فولاد پایتخت توسط نیروی انتظامی بازداشت شده و در کلانتری 127 عبدالعظیم است تا امروز برای بررسی پرونده‌اش به دادگاه اعزام شود. فرهاد برزگر هم که پنجشنبه مرخص شده بود به پزشک قانونی رفت تا طول درمان بگیرد. این داور و کمک‌‌اش از عملکرد هیات فوتبال و ناظر بازی و البته نیروی انتظامی گلایه و به آن‌ انتقاد دارد . به گفته داور و کمک داور مضروب ناظر بازی هنگام درگیری صحنه را ترک کرده است و در ادامه هم داور را به بیمارستان منتقل نکرد! فرهاد برزگر می‌گوید در تمام مدتی که در بیمارستان بوده کسی از مسوولان هیات فوتبال به عیادت‌اش نرفت و تمام کارها و هزینه‌های مربوط به ترخیص‌اش را خودش انجام داده است. در مورد نیروی انتظامی هم گفته می‌شود ماموران حاضر در ورزشگاه هنگام درگیری دخالت نکردند و پایان غائله وارد عمل شدند تا فوتبالیست خاطی را بازداشت کنند.
 به هرحال از سوی هیات فوتبال داور و کمک داورهای این مسابقه ممنوع‌المصاحبه شدند. این اولین بار نیست که در فوتبال پایه‌ای از این اتفاقات تلخ رخ می‌دهد. ماجرای تالش به نوعی این‌بار در شهرری تکرار می‌شود. عادل فردوسی‌پور و برنامه نود هم دنبال تهیه گزارش از این اتفاق هستند.

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۳٤ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/٩/٢٧


+ برنامه مسابقات دسته اول تهران .........

هفته یازدهم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پاس نوین - پاس دستگردی

یازدهم

B

سه شنبه

28

9

91

12

آبفا

 

توحید - قصریخ

یازدهم

A

سه شنبه

28

9

91

14

آبفا

 

پاراگ نوین - فرهنگ

یازدهم

B

سه شنبه

28

9

91

12

سهند

 

پیمان مهر 90- سهند

یازدهم

B

چهارشنبه

29

9

91

14

بهار

 

تخت جمشید - ذوب آهن

یازدهم

A

پنجشنبه

30

9

91

10

سهند

 

برق - انصار

یازدهم

B

پنجشنبه

30

9

91

12

سهند

 

میلاد - لوکوموتیو

یازدهم

A

پنجشنبه

30

9

91

10

غروی

 

پاسارگاد - میلاد

یازدهم

B

پنجشنبه

30

9

91

12

غروی

 

پویاتدبیر - صبای تهران

یازدهم

A

پنجشنبه

30

9

91

10

شهرسالم2

 

استقلال ری - فرخی

یازدهم

A

پنجشنبه

30

9

91

12

شهرسالم2

 

نفت - عقاب

یازدهم

A

پنجشنبه

30

9

91

12

دخانیات

 

وحدت - دخانیات

یازدهم

A

پنجشنبه

30

9

91

14

دخانیات

 

بختیاری - ارارات

یازدهم

B

جمعه

1

10

91

13

آرارات

 

آینده گستران- پارسه

یازدهم

A

جمعه

1

10

91

30/12

شهرسالم2

 

ارتباطات - دلوارافزار

یازدهم

B

جمعه

1

10

91

30/14

شهرسالم2

 

هفته دهم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

ارتباطات - انصار

دهم

A

سه شنبه

28

9

91

10

سهند

 

سپاهان نوین - پیمان مهر

دهم

A

سه شنبه

28

9

91

10

بهار

 

شهرداری قدس - نفتون

دهم

A

سه شنبه

28

9

91

12

بهار

 

ستادمشترک - پارسا

دهم

A

سه شنبه

28

9

91

10

شهرسالم 2

 

آمادنزاجا - پارس دانان

دهم

A

سه شنبه

28

9

91

12

شهرسالم 2

 

صبا - استقلال جنوب

دهم

B

چهارشنبه

29

9

91

10

سهند

 

بهشتی ری - فولادویژن

دهم

A

چهار شنبه

29

9

91

12

سهند

 

صبای تهران - پدیده یاران

دهم

B

جمعه

1

9

91

12

سرداران

 

نیکان - دارایی

دهم

B

جمعه

1

9

91

14

سرداران

 

شاهین - داماش ایرانیان

دهم

B

شنبه

2

10

91

10

سرداران

 

استقلال ری - شاهین شمیرانات

دهم

B

شنبه

2

10

91

12

سرداران

 

پاس شمیران - لوکوموتیو

دهم

A

شنبه

2

10

91

14

سرداران

 

وحدت - آریاذوب آهن

دهم

B

شنبه

2

10

91

10

بهار

 

فولادپایتخت - جهانگستر

دهم

B

شنبه

2

10

91

12

بهار

 

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢۳ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/٩/٢٧


+ رای فوری کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران ..........

به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران، کمیته انضباطی این هیئت جلسه فوق العاده ای را به منظور رسیدگی، ضرب و شتم نسبت به داور مسابقه بین دو تیم فولاد پایتخت و پاس دستگردی از سری مسابقات دسته اول جوانان استان تهران که در روز پنجشنبه مورخ 23/9/91 در ورزشگاه شهر سالم بر گزار گردیده بود اتخاذ تصمیم به شرح ذیل نمود:
1- نتیجه مسابقه بین دو تیم فولاد پایتخت و پاس دستگردی، سه بر صفر به نفع تیم پاس دستگردی اعلام میگردد.
2- سر پرست و مربی تیم فولاد پایتخت هر یک به پرداخت مبلغ 20/000/000 ریال جریمه نقدی و شش جلسه محرومیت از شرکت در مسابقات رسمی فوتبال محکوم میگردند.
3-آقای امین فسخودی دروازه بان تیم فولاد پایتخت به پرداخت مبلغ 50/000/000 ریال جریمه نقدی و یک سال محرومیت از شرکت در مسابقات رسمی فوتبال محکوم میگردد.
4-باشگاه فولاد پایتخت به پرداخت مبلغ 50/000/000 ریال جریمه نقدی محکوم میگردد.
5-آقایان محمد شکاریا به شماره 24 و اکبر ابوطالبی به شماره 71 از تیم فولاد پایتخت به جهت همکاری با تیم داوری و ناظر مسابقه و کنترل بازیکنان بطریق مقتضی از طرف هیئت فوتبال استان تهران مورد تشویق قرار گیرند.

بدینوسیله وبلاگ فوتبال تهرونی از تمام عزیزان زحمتکش در فوتبال پایه تهران که در هیئت فوتبال تلاش میکنند تا مسابقات با کمترین مشکلات ادامه پیدا کند تشکر ویژه دارد - یا علی مدد

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٢۱ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۱/٩/٢۸


+ برنامه مسابقات دسته اول تهران .........

بزرگسالان هفته دهم

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

پیام مهرآوران  - فد ک

دهم

سه شنبه

14

9

91

11

 سعیدی

 

A

وحد ت سرخ  - اتحاد (پدیده)

دهم

سه شنبه

14

9

91

13

 سعیدی

 

A

اتحادشمیران - ابزارمهدی

دهم

سه شنبه

14

9

91

12

 سرداران

 

A

وحدت تهرانپارس-  وحد ت

دهم

سه شنبه

14

9

91

14

 سرداران

 

A

 گروسی - جاده سازان

دهم

چهارشنبه

15

9

91

14

 شهرقدس

 

B

آ زادگان –المپیک

دهم

چهارشنبه

15

9

91

11

سعیدی

 

A

پارسا -  شهیدگمنام

دهم

چهارشنبه

15

9

91

13

 سعیدی

 

B

بهربرداری - پویا نعمت آباد

دهم

پنجشنبه

16

9

91

12

 سرداران

 

B

هدف – منتخب شمیران

دهم

پنجشنبه

16

9

91

14

سرداران

 

A

البرزتهران– خاوران

دهم

شنبه

18

9

91

12

مرغوبکار

 

B

قصریخ -  ستارگان چیتگر

دهم

شنبه

18

9

91

13

سعیدی

 

B

تیرانداز – یاران آپادانا

دهم

یکشنبه

19

9

91

12

 سرداران

 

B

22بهمن – عقا ب لوا سا ن

دهم

یکشنبه

19

9

91

14

سرداران

امید هفته نهم

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

 

 

سپاهان نوین-پارس دانان

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

10

سهند خزانه

 

پیمان مهر-فولادویژن

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

12

سهند خزانه

 

شهرداری قدس-انصار

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

10

بهار

 

صبا-جهانگستر

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

12

بهار

 

صباتهران - آریاذوب آهن

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

11

شاهین

 

شاهین-فولادپایتخت

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

13

شاهین

 

پدیده یاران-دارایی

نهم

B

سه شنبه

21

9

91

12

آبفا

 

ستادمشترک-لوکوموتیو

نهم

A

چهارشنبه

22

9

91

10

بهار

 

بهشتی ری-پارسا

نهم

A

چهارشنبه

22

9

91

12

بهار

 

نیکان-شاهین شمیرانات

نهم

B

شنبه

25

9

91

12

سرداران

 

پاس شمیران-ارزش

نهم

A

شنبه

25

9

91

14

سرداران

جوانان هفته نهم و دهم

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

توحید –آریا ذوب آهن

نهم

A

سه شنبه

21

9

91

14

آبفا

 

وحدت  -   عقاب

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

12

دخانیات

 

دخانیات  -  قصریخ

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

14

دخانیات

 

نفت  -   لوکوموتیو

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

10

سهند خزانه

 

بختیاری-انصار

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

12

سهند خزانه

 

ارتباطات-موسی زاده

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

پیام

 

پویاتدبیر-استقلال ری

دهم

A

پنجشنبه

23

9

91

12

پیام

 

فولاد پایتخت -پاس دستگردی

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

شهرسالم2

 

برق-فرهنگ

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

10

غروی

 

پاسارگاد-دلوارافزار

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

12

غروی

 

پاراگ نوین-سهندپارس

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

9

بهار

 

پیمان مهر90-پاس نوین

دهم

B

پنجشنبه

23

9

91

11

بهار

 

میلاد تهران -  فرخی

دهم

A

جمعه

24

9

91

30/12

شهرسالم 2

 

تخت جمشید-صباتهران

دهم

A

جمعه

24

9

91

30/14

شهرسالم 2

 

میلاد-ارارات

دهم

B

جمعه

24

9

91

13

آرارات

 

آینده گستران-آریاذوب آهن

دهم

A

شنبه

25

9

91

12

آبفا

 

توحید  -  پارسه

دهم

A

شنبه

25

9

91

14

آبفا

 

وحدت - لوکوموتیو

نهم

A

یکشنبه

26

9

91

11

سهند

 

پاسارگاد –موسی زاده

نهم

B

یکشنبه

26

9

91

12

غروی

 

میلاد تهران - پویا تدبیر

نهم

A

یکشنبه

26

9

91

10

غروی

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٩/۱۸


+ برنامه مسابقات دسته اول تهران ............

هفته هشتم نوجوانان

 

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت

دیدار بین دو تیم

محل برگزاری

 

هشتم

پنجشنبه

16/9/91

13

پاس شرق - میلاد تهران

میلاد نور

 

هشتم

جمعه

17/9/91

9:30

پاس دستگردی –ابومسلم

 سعیدی

 

هشتم

پنجشنبه

16/9/91

14

مقاومت کوثر - آرارات

آرارات

 

هشتم

جمعه

17/9/91

12

شهرداری بومهن–آریا

سرداران

 

هشتم

جمعه

17/9/91

9:30

جهان گستر–آرمین

 غروی

 

هشتم

جمعه

17/9/91

12:30

نیکان–تهران جوان

موگوئی

 

هشتم

پنجشنبه

16/9/91

14:30

هدایت گستر–متحد طلائی

مصلی نژاد

 

هشتم

پنجشنبه

16/9/91

14

پاسارگاد –ستارگان استیل آذین

شهید غروی

 

هشتم

پنجشنبه

16/9/91

13

استقلال ری - نفت

سعیدی

 

هشتم

جمعه

17/9/91

13:30

پیام مهر آوران –پیام زیرساخت

پیام

 

هشتم

جمعه

17/9/91

14

سرخپوشان ارغیان –آینده گستران

سرداردان

 

هشتم

پنجشنبه

16/9/91

14

اتحاد قرمزپوشان - امیرکبیر

میلاد نور

 


 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩۱/٩/۱٦


+ برنامه هفته هفتم دسته اول تهران .......

هفته هفتم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

ابزارمهدی – فد ک

هفتم

سه شنبه

16

8

91

11

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

 خاوران- شهیدگمنام

هفتم

سه شنبه

16

8

91

13

آ یت ا لله سعید ی

 

A

 پدیده-  جاده سازان

هفتم

سه شنبه

16

8

91

12

 سرد ا را ن

 

B

منتخب شمیران - دا را ئی

هفتم

سه شنبه

16

8

91

14

سرد ا را ن

 

B

المپیک  - آ پا د ا نا

هفتم

چهارشنبه

17

8

91

11

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

وحدت سرخ – وحدت 

هفتم

چهارشنبه

17

8

91

13

آ یت ا لله سعید ی

 

B

البرزورزشی - چیتگر

هفتم

جمعه

19

8

91

12

  شهرقد س

 

A

گروسی - البرزتهرا ن

هفتم

جمعه

19

8

91

14

  شهرقد س

 

A

اتحادشمیران -  پا رسا

هفتم

جمعه

19

8

91

12

 سرد ا را ن

 

A

پیام مهرآ وران – وحد ت

هفتم

جمعه

19

8

91

14

سرد ا را ن

 

B

عقاب ل – نعمت آباد

هفتم

یکشنبه

21

8

91

12

 سرد ا را ن

هفته هفتم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پارس دانان - فولادویژن

هفتم

A

سه شنبه

16

8

91

10

سهند خزانه

 

سپاهان نوین - انصار

هفتم

A

سه شنبه

16

8

91

12

سهند خزانه

 

پارسا - لوکوموتیو

هفتم

A

سه شنبه

16

8

91

10

بهارعبدل آباد

 

صبای تهران - فولاد

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

12

بهارعبدل آباد

 

نیکان - جهانگستر

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

14

بهارعبدل آباد

 

وحدت - صبا

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

11

شاهین

 

استقلال ری - شاهین

هفتم

B

سه شنبه

16

8

91

13

شاهین

 

پدیده یاران - داماش

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

12

سرداران

 

شاهین ش- استقلال جنوب

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

14

سرداران

 

آریا ذوب آهن - دارایی

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

بهشتی ری - ارزش

هفتم

A

چهارشنبه

17

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

پیمان مهر - نفتون

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

12

الیاف

 

پاس شمیران - شهر قدس

هفتم

A

پنج شنبه

18

8

91

12

پیام

 

ستادمشترک - ارتباطات

هفتم

A

پنج شنبه

18

8

91

14

پیام

 

هفته هفتم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

بختیاری - پاس نوین

هفتم

B

چهارشنبه

17

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

آریا ذوب آهن - قصریخ

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

وحدت - پویاتدبیر

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

نفت- تخت جمشید

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

آینده گستران - میلاد تهران

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

12

دخانیات

 

دخانیات - فرخی

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

14

دخانیات

 

برق - فولاد پایتخت

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

12

آبفا

 

توحید - ستقلال ری

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

14

آبفا

 

میلاد سرخ- پاس دستگردی

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

10

غروی

 

پاسارگاد-پیمان مهر90

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

12

غروی

 

ارتباطات - پاراگ نوین

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

10

سهند خزانه

 

انصار- سهندپارس

هفتم

B

پنجشنبه

18

8

91

12

سهند خزانه

 

عقاب- لوکوموتیو

هفتم

A

پنجشنبه

18

8

91

10

الیاف

 

داماش - صبای تهران

هفتم

A

جمعه

19

8

91

30/12

شهرسالم 2

 

دلوارافزار - موسی زاده

هفتم

B

جمعه

19

8

91

30/14

شهرسالم 2

 

فرهنگ - آرارات

هفتم

B

جمعه

19

8

91

14

آرارات

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٥:٢۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/۸/۱٤


+ نتایج مسابقات دسته اول تهران ....... هفته پنجم

بزرگسالان

ابزار مهدی 2 ...... وحدت تهرانپارس 0

22 بهمن 2 ...... آپادانا 2

شهیدان گروسی 2 ..... سرخپوشان خاوران 1

ستارگان 4 .... المپیک چهاردانگه 4

جاده سازان 0 ....فدک 0

عقاب لواسان 4 ....... دارایی 2


امید

استقلال جنوب 3 ....جهانگستر 1

داماش 1 ....... دارایی 1

استقلال ری 0 ....... صبای تهران 0

صبای قم 1 ...... اتحاد پاکدشت ( پدیده ) 4

شاهین شمیرانات 1 ....... شاهین تهران 4

وحدت 2 ...... نیکان 2

آریا ذوب آهن 0 ....... فولاد پایتخت 1

انصار 3 ....... پارس دانان صبا 1

فولاد ماهان 4 ...... نفتون 2

ارتباطات 1 ....... راه آهن پایتخت 3

ارزش 1 ...... لوکوموتیو 0

شهرداری قدس 1 ....... بهشتی ری 2

پاس شمیران 1 ...... سپاهان نوین 2

آمادنزاجا 1 ....... ستاد مشترک 2

 

جوانان

ارتباطات 0 ...... بختیاری 1

نفت 2 ...... توحید 1

صبای تهران 1 ...... قصر یخ 0

استقلال 0 ...... آریا ذوب آهن 1

فرخی 3 ...... لوکوموتیو 1

پیمان مهر نود 1 ....... دلوار افزار 11

وحدت 4 ...... آینده گستران 0

میلاد تهران 1 ...... پارسه 4

تخت جمشید 2 ...... دخانیات 0

موسی زاده 2 ...... پاس دستگردی 1

پویا تدبیر 2 ....... عقاب 2

برق 2 ..... پاسارگاد 1

فولاد پایتخت 0 ...... انصار 1

میلاد 0 ..... پاراگ نوین 0

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩۱/۸/٩


+ برنامه هفته ششم دسته اول تهران .........

هفته ششم امید

پیمان مهر - انصار

ششم

A

سه شنبه

9

8

91

10

سهند خزانه

لوکوموتیو - فولادویژن

ششم

A

سه شنبه

9

8

91

12

سهند خزانه

راه آهن پایتخت(پارسا) - ارزش

ششم

A

سه شنبه

9

8

91

10

شهرسالم 2

استقلال ری - وحدت

ششم

B

سه شنبه

9

8

91

12

شهرسالم 2

بهشتی ری - ارتباطات

ششم

A

سه شنبه

9

8

91

12

پیام

اتحاد پاکدشت(پدیده)  - فولادپایتخت

ششم

B

سه شنبه

9

8

91

10

بهار عبدل آباد

استقلال جنوب -  دارایی

ششم

B

سه شنبه

9

8

91

12

بهار عبدل آباد

شاهین شمیرانات - جهانگستر

ششم

B

سه شنبه

9

8

91

11

شاهین

نیکان - شاهین

ششم

B

سه شنبه

9

8

91

13

شاهین

پارس دانان صبا - نفتون

ششم

A

چهارشنبه

10

8

91

12

سرداران

آمادنزاجا - پاس شمیران

ششم

A

چهارشنبه

10

8

91

14

سرداران

صبای تهران - صبا

ششم

B

چهارشنبه

10

8

91

10

بهار عبدل آباد

آریاذوب آهن - داماش

ششم

B

پنجشنبه

11

8

91

10

موتوری شهرقدس

ستاد مشترک - شهرداری قدس

ششم

A

پنجشنبه

11

8

91

12

موتوری شهرقدس

 هفته ششم جوانان

برق - ارتباطات

ششم

B

سه شنبه

9

8

91

14

پیام

 

عقاب - فرخی

ششم

A

سه شنبه

9

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

آریاذوب آهن - صبای تهران

ششم

A

چهارشنبه

10

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

میلاد - پیمان مهر90

ششم

B

پنجشنبه

11

8

91

12

آبفا

 

توحید - میلاد تهران

ششم

A

پنجشنبه

11

8

91

14

آبفا

 

لوکوموتیو- قصریخ

ششم

A

پنجشنبه

11

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

موسی زاده - آرارات

ششم

B

پنجشنبه

11

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

فرهنگ - سهندپارس

ششم

B

پنجشنبه

11

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

بختیاری - فولاد پایتخت

ششم

B

پنجشنبه

11

8

91

12

دخانیات

 

دخانیات - پویاتدبیر

ششم

A

پنجشنبه

11

8

91

14

دخانیات

 

پاسارگاد - پاراگ نوین

ششم

B

پنجشنبه

11

8

91

10

سهندخزانه

 

انصار - پاس نوین

ششم

 

پنجشنبه

11

8

91

12

سهندخزانه

 

وحدت - تخت جمشید

ششم

A

پنجشنبه

11

8

91

10

شهرسالم 2

 

پارسه - استقلال ری

ششم

A

پنجشنبه

11

8

91

12

شهرسالم 2

 

آینده گستران - نفت

ششم

A

پنجشنبه

11

8

91

14

شهرسالم 2

 

دلوارافزار - پاس دستگردی

ششم

B

جمعه

12

8

91

30/14

شهرسالم 2

 

 
هفته ششم بزرگسالان
 
 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

پیام مهر - اتحادشمیران

ششم

سه شنبه

9

8

91

11

 سرد ا را ن

 

B

منتخب شمیران - قصریخ

ششم

سه شنبه

9

8

91

13

 سرد ا را ن

 

A

سرخپوشان -وحدت

ششم

سه شنبه

9

8

91

11

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

ابزار – جاده سا زا ن

ششم

سه شنبه

9

8

91

13

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

ا تحا د - وحدت

ششم

چهارشنبه

10

8

91

11

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

وحدت سرخ – پا رسا

ششم

چهارشنبه

10

8

91

13

 آ یت ا لله سعید ی

 

B

آ پا د ا نا – ستا رگا ن

ششم

چهارشنبه

10

8

91

12

 شهرسالم دو

 

A

شهدای گمنام -  فد ک

ششم

پنجشنبه

11

8

91

12

 سرد ا را ن

 

B

ا لمپیک - د ا را ئی

ششم

پنجشنبه

11

8

91

14

 سرد ا را ن

 

A

شهیدان گروسی - پیام مهرآ ورا ن

ششم

جمعه

12

8

91

12

 موتوری شهرقد س

 

B

عقاب لواسان  - منتخب شمیران

ششم

شنبه

13

8

91

10

آ یت ا لله سعید ی

 

B

پویانعمت آباد - قصریخ

ششم

شنبه

13

8

91

12

 آ یت ا لله سعید ی

 

B

بهره برداری - آزادگان

ششم

یکشنبه

14

8

91

10

 د خا نیا ت

 

B

البرزورزشی - 22بهمن

ششم

یکشنبه

14

8

91

12

د خا نیا ت

 

B

هد ف -  تیرا ند ا ز

ششم

یکشنبه

14

8

91

13

 آ یت ا لله سعید ی

 

A

البرز – اتحا دشمیران

ششم

دوشنبه

15

8

91

11

مرغوبکاردو

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/۸/٧


+ نتایج مسابقات دسته اول تهران ..... هفته چهارم

بزرگسالان

ابزار مهدی 1 ..... پارسا 1

فدک 2 ..... وحدت 0

عقاب لواسان 2 ..... قصر یخ 2

سرخپوشان خاوران 2 ...... اتحاد شمیران 4

وحدت تهرانپارس 3 ...... جاده سازان 1

آزادگان 1 ..... منتخب شمیران 2

پیام آوران 4 ..... وحدت سرخ 2

22بهمن 1 ..... المپیک چهاردانگه 1

شهدای گمنام 0 .... شهید گروسی 0


امید

شاهین 2 .... استقلال جنوب 3

شاهین شمیرانات 2 .... وحدت 2

دارایی 2 .... جهانگستر 0

شهرداری قدس 4 .... پارسا 2

پاس شمیران 2 .... پیمان مهر 2

فولاد 2 ..... داماش ایرانیان1

آریا ذوب آهن 0 ..... صبا قم 0

 

جوانان

انصار 3 ..... ارتباطات2

دلوار افزار 5 .... پاراگ نوین 1

پیمان مهرنود 1 ... موسی زاده 0

پاس نوین 0 .... سهند پارس 2

میلاد سرخپوشان 1 ... برق 0

پاسارگاد 0 ..... بختیاری 1

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۸:٥٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/۸/۱


+ برنامه هفته پنجم دسته اول تهران ........

هفته پنجم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

جا د ه سا زا ن -  فد ک

پنجم

سه شنبه

2

8

91

11

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 عقا ب لوا سا ن – د ا را ئی

پنجم

سه شنبه

2

8

91

13

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

ابزارمهدی – وحدت تهرانپارس

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

11

ورزشگا ه سعید ی

 

A

شهدای گمنام – وحد ت

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

13

ورزشگا ه  سعید ی

 

B

المپیک چهاردانگه-   ستارگان

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

12

ورزشگا ه موتوری

 

A

شهید گروسی – سرخپوشان خاوران

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

14

ورزشگا ه موتوری

 

B

آ پا د ا نا – 22بهمن

پنجم

چهارشنبه

3

8

91

13

ورزشگا ه شهر سا لم دو

 

A

پیام مهر – اتحاد شمیران

پنجم

پنجشنبه

4

8

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

منتخب شمیران - قصریخ

پنجم

پنجشنبه

4

8

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

وحد ت سرخ – ا لبرز

پنجم

شنبه

6

8

91

12

ورزشگا ه مرغوبکا ر

 

B

بهربردا ری – تیرا ند ا ز

پنجم

یکشنبه

7

8

91

10

ورزشگا ه د خا نیا ت

 

B

پویا نعمت – آزا د گا ن

پنجم

یکشنبه

7

8

91

12

ورزشگا ه د خا نیا ت

 

A

اتحا د پدیده- پارسا

پنجم

یکشنبه

7

8

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 

پنجم

یکشنبه

7

8

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 
هفته پنجم امید
 
 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پارس دانان صبا - انصار

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

10

سهند خزانه

 

نفتون - فولادویژن

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

12

سهند خزانه

 

راه آهن پایتخت(پارسا) - ارتباطات

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

12

پیام

 

نیکان - وحدت

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

11

شاهین

 

شاهین شمیرانات - شاهین

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

13

شاهین

 

آریاذوب آهن - فولادپایتخت

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

لوکوموتیو - ارزش

پنجم

A

سه شنبه

2

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

ستادمشترک - آمادنزاجا

پنجم

A

چهارشنبه

3

8

91

10

بهار عبدل آباد

 

پدیده یاران نیک - صبا

پنجم

B

چهارشنبه

3

8

91

12

بهار عبدل آباد

 

صبای تهران - استقلال ری

پنجم

B

چهارشنبه

3

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

داماش ایرانیان - دارایی

پنجم

B

چهارشنبه

3

8

91

12

سرداران

 

سپاهان نوین - پاس شمیران

پنجم

A

چهارشنبه

3

8

91

14

سرداران

 

بهشتی ری- شهرداری قدس

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

15

موتوری شهرقدس

 

استقلال جنوب - جهانگستر

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

13

موتوری شهرقدس

 
هفته پنجم جوانان
 
 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

بختیاری - ارتباطات

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

14

پیام

 

فرهنگ - پاس نوین

پنجم

B

سه شنبه

2

8

91

14

بهار عبدل آباد

 

صبای تهران - قصریخ

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

10

بهارعبدل آباد

 

لوکوموتیو - فرخی

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

12

بهارعبدل آباد

 

آریاذوب آهن - استقلال

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

12

آبفا

 

توحید- نفت

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

14

آبفا

 

وحدت - آینده گستران

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

13

دخانیات

 

دخانیت -  تخت جمشید

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

15

دخانیات

 

عقاب  -  پویاتدبیر

پنجم

A

پنجشنبه

4

8

91

10

غروی پونک

 

پاسارگاد - برق

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

12

غروی پونک

 

میلاد - پاراگ نوین

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

10

سهند خزانه

 

انصار -  فولاد پایتخت

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

12

سهند خزانه

 

موسی زاده- پاس دستگردی

پنجم

B

پنجشنبه

4

8

91

14

بهارعبدل آباد

 

پارسه - میلاد تهران

پنجم

A

جمعه

5

8

91

30/12

شهرسالم2

 

دلوار افزار - پیمان مهر

پنجم

B

جمعه

5

8

91

30/14

شهرسالم2

 

سهند پارس - آرارات

پنجم

B

جمعه

5

8

91

13

آرارات

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/۸/۱


+ نتایج مسابقات دسته اول تهران ..... هفته سوم

بزرگسالان

شهدای گمنان 4 ..... اتحاد شمیران 0

عقاب لواسان 2 .... آزادگان 0

المپیک چهاردانگه 3 .... هدف 2

خاوران 3 .... وحدت سرخ 1

منتخب شمیران 3 ..... تیرانداز 1

وحدت 2 .... شهیدان گروسی 4

22 بهمن 2 .... ستارگان چیتگر 0

پیام مهرآوران 3 .... اتحاد پدیده 3

دارایی 1 .... قصر یخ 2

شهدای گمنام 4 .... اتحاد شمیران1 

 

امید

ارزش 5 ..... ارتباطات 0

انصار 1 ..... فولادماهان 1

شاهین 2 ..... جهانگستر 1

 شاهین شمیرانات 7 ..... صبای تهران 1

بهشتی ری 4 ..... سپاهان نوین 0

ستاد مشترک 1 .... پیمان مهر 4

وحدت 1 .... استقلال جنوب 2

داماش 4 ..... صبا 1

شهرداری قدس 6 ..... لوکوموتیو 0

آماد نزاجا 2 ..... پارسا 0

پاس شمیران 0 ..... پارس دانان صبا1

 

جوانان 

موسی زاده 2 .... پاراگ 1

ارتباطات 1 ..... فرهنگ 2 

سهند پارس 1 ..... فولاد پایتخت 1

صبا 0 ...... میلاد 0 

پارسه 1 ..... وحدت 1

پویا تدبیر 0 ...... فرخی 1

پاس دستگردی 2 ....... پیمان مهر 1

انصار 2 ...... پاسارگارد 1

بختیاری 0 ...... میلاد سرخپوشان 1

تخت جمشید 1 ...... لوکوموتیو 1

نفت 0 ....... آریا ذوب آهن 2

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/٧/٢۳


+ برنامه هفته چهارم دسته اول تهران .......

هفته چهارم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

A

ا بزا رمهدی - پارسا

چهارم

سه شنبه

25

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

A

خاوران- اتحادشمیران

چهارم

سه شنبه

25

7

91

13

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

A

مهرآوران- وحدت سرخ

چهارم

سه شنبه

25

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 چیتگر- دارائی

چهارم

سه شنبه

25

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

المپیک -22بهمن

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

B

لواسان – قصریخ جوان

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

13

ورزشگا ه آ یت ا لله سعید ی

 

B

منتخب - آ زاد گا ن

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

13

ورزشگا ه موتوری شهرقد س

 

A

 گروسی-شهیدان گمنام

چهارم

چهارشنبه

26

7

91

15

ورزشگا ه موتوری شهرقد س

 

A

جاده سازان –وحدت تهرانپارس

چهارم

پنجشنبه

27

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

وحد ت  -   فد ک

چهارم

پنجشنبه

27

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

A

ا لبرزتهرا ن – اتحا د

چهارم

شنبه

29

7

91

11

 مرغوبکا ردو

 

B

یاران آ پادانا -  هد ف

چهارم

یکشنبه

30

7

91

12

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

ا لبرزورزشی - بهربرداری

چهارم

یکشنبه

30

7

91

14

ورزشگا ه سرد ا را ن

 

B

 نعمت آ با د – تیرا ند ا ز

چهارم

یکشنبه

30

7

91

11

ورزشگا ه آ یت ا لله سعیدی

 

هفته چهارم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

ارزش- فولاد ویژن

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

12

سهند خزانه

 

نفتون – انصار

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

لوکوموتیو- ارتباطات

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

آریا ذوب آهن- صبا

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

30/11

شاهین

 

استقلال جنوب - شاهین

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

30/13

شاهین

 

بهشتی - آمادنزاجا

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

سپاهان - ستاد

چهارم

A

سه شنبه

25

7

91

13

امام خمینی اسلام شهر ( شاطره )

 

پدیده - استقلال ری

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

نیکان- صبا

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

شاهین شمیرانات- وحدت

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

10

سرداران

 

داماش - فولاد

چهارم

B

چهارشنبه

26

7

91

12

سرداران

 

پیمان - پاس

چهارم

A

چهارشنبه

26

7

91

14

سرداران

 

جهانگستر- دارایی

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

موتوری شهرقدس

 

پارسا-شهرقدس

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

12

موتوری شهرقدس

 

هفته چهارم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

فرهنگ- فولاد پایتخت

چهارم

B

سه شنبه

25

7

91

15

امام خمینی اسلامشهر ( شاطره)

 

لوکوموتیو-پویاتدبیر

چهارم

A

چهارشنبه

26

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

عقاب- تخت جمشید

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

13

آبفا

 

توحید - وحدت

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

15

آبفا

 

پارسه - نفت

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

12

دخانیات

 

دخانیات-آینده گستران

چهارم

A

پنجشنبه

27

7

91

14

دخانیات

 

موسی زاده- پیمان

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

سهند - پاس نوین

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

14

بهار عبدل آباد

 

دلوارافزار- پاراگ

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

سهند خزانه

 

انصار-ارتباطات

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

سهند خزانه

 

بختیاری- پاسارگاد

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

12

غروی

 

میلاد - برق

چهارم

B

پنجشنبه

27

7

91

10

غروی

 

صبای تهران -استقلال ری

چهارم

A

جمعه

28

7

91

30/12

سرداران

 

فرخی - قصریخ

چهارم

A

جمعه

28

7

91

30/14

شهرسالم 2

 

پاس - آرارات

چهارم

B

جمعه

28

7

91

15

آرارات

 

آریا - میلاد

چهارم

A

یکشنبه

30

7

91

13

آیت الله سعیدی

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٧:۱٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٧/٢٢


+ برنامه هفته دوم دسته اول تهران ........

هفته دوم بزرگسالان

 

گروه

مسابقه بین دو تیم

هفته

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

B

22 بهمن - دارایی

دوم

سه شنبه

11

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

B

ستارگان - هدف

دوم

سه شنبه

11

7

91

14

ورزشگاه سرداران

 

A

ابزار مهدی - پیام آوران

دوم

سه شنبه

11

7

91

9

ورزشگاه شهر سالم 2

 

B

المپیک  - مترو

دوم

سه شنبه

11

7

91

11

ورزشگاه شهر سالم 2

 

B

قصر یخ - آزادگان

دوم

چهار شنبه

12

7

91

11

ورزشگاه سعیدی

 

B

آپادانا - پویا نعمت آباد

دوم

چهار شنبه

12

7

91

13

ورزشگاه سعیدی

 

A

شهیدان گروسی - فدک

دوم

چهار شنبه

12

7

91

15

ورزشگاه موتوری شهر قدس

 

B

عقاب لواسان- تیر انداز

دوم

پنج شنبه

13

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

B

منتخب شمیران- البرز ورزشی

دوم

پنج شنبه

13

7

91

14

ورزشگاه سرداران

 

A

وحدت تهرانپارس - پارسا

دوم

جمعه

14

7

91

12

ورزشگاه سرداران

 

هفته دوم امید

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

پیمان مهر – بهشتی ری

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

9

سهند خزانه

 

ارتباطات -  فولادویژن

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

11

سهند خزانه

 

لوکوموتیو  - آمادنزاجا

دوم

A

چهارشنبه

12

7

91

9

شهرسالم 2

 

پارس - ستاد مشترک

دوم

A

چهارشنبه

12

7

91

11

شهرسالم 2

 

داماش - استقلال ری

دوم

B

چهارشنبه

12

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

شاهین شمیرانات - پدیده

دوم

B

چهارشنبه

12

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

شاهین - دارایی

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

10

الیاف

 

نفتون - پاس شمیران

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

12

الیاف

 

استقلال جنوب- صبا

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

11

موتوری شهرقدس

 

ارزش- شهرداری قدس

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

13

موتوری شهرقدس

 

پارسا - سپاهان نوین

دوم

A

شنبه

15

7

91

9

شهرسالم 2

 

جهانگستر - وحدت

دوم

B

شنبه

15

7

91

11

شهرسالم 2

 

آریا ذوب آهن - نیکان

دوم

B

یکشنبه

16

7

91

9

شهرسالم 2

 

فولادپایتخت - صبا

دوم

B

یکشنبه

16

7

91

11

شهرسالم 2

 

هفته دوم جوانان

 

مسابقه بین دو تیم

هفته

گروه

ایام هفته

تاریخ

ساعت شروع

محل برگزاری

روز

ماه

سال

 

لوکوموتیو -  آینده گستران

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

12

بهارعبدل آباد

 

آریاذوب آهن - وحدت

دوم

A

سه شنبه

11

7

91

14

بهارعبدل آباد

 

عقاب -  توحید

دوم

A

پنج شنبه

13

7

91

14

آبفا

 

صبای تهران - نفت

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

12

آبفا

 

موسی زاده - برق

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

10

بهار عبدل آباد

 

سهندپارس - ارتباطات

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

12

بهار عبدل آباد

 

پویاتدبیر- قصریخ

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

10

غروی

 

فرهنگ - پاسارگاد

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

12

غروی

 

پارسه - دخانیات

دوم

A

پنجشنبه

13

7

91

15

دخانیات

 

انصار - میلاد سرخپوشان

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

9

سهند خزانه

 

پاس - پاراگ

دوم

B

پنجشنبه

13

7

91

11

سهند خزانه

 

پیمان مهر90 - آرارات

دوم

B

جمعه

14

7

91

15

آرارات

 

فرخی - تخت جمشید

دوم

A

جمعه

14

7

91

12/30

شهرسالم 2

 

دلوارافزار - بختیاری

دوم

B

جمعه

14

7

91

14/30

شهرسالم 2

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩۱/٧/۸


+ شرایط سنی رده های پایه فوتبال

 

 

 

" خبر فوری "

کمیته جوانان فدراسیون شرایط سنی رده های پایه فوتبال در سال 90 را اعلام کرد :


امید: 11/10/69

جوانان: 11/10/71

نوجوانان: 11/10/74

نونهالان: 11/10/76

مدارس فوتبال زیر 13 سال: 11/10/77

مدارس فوتبال زیر 12 سال : 11 /10/78

مدارس فوتبال زیر 11 سال: 11/10/79

مدارس فوتبال زیر 10 سال: 11/10/80

 

نویسنده : حامد حسینی ; ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٠/٢/۱۱