کتک‌کاری و گاز اشک‌آور در دربی امیدها .........

یکی از جنجالی‌ترین دربی‌های امیدهای تهران با برتری پرسپولیس تمام شد؛ البته نکته قابل تأمل اینکه خود بازی کوچک‌ترین مشکلی نداشت و تمام اتفاقات مربوط به پس از پایان آن بود. وقایعی بسیار تلخ که پلیس چاره‌ای جز دخالت پیدا نکرد و ورود بعضی افراد غیرمسئول هم بر حواشی دامن زد.

ناکامی در حضور سرمربی
کادر فنی استقلال که جمعه شب مغلوب فولاد شده بودند، دیروز هم شاهد ناکامی تیم امید استقلال مقابل رقیب سنتی شدند. پرسپولیس دربی امیدها را با حساب 2 بر یک برد. میلاد نوبخت و حمیدرضا قادری، گلزنان پرسپولیس بودند و احمدرضا سلیمانی هم تک‌گل استقلال را به ثمر رساند. علاوه بر سرمربی استقلال، کریم بوستانی و ایمان عالمی هم از جمع آبی‌ها در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه (استادیوم شهید فکوری) حاضر بودند. البته از طرف مربیان پرسپولیس نیز حسین عبدی به تماشا آمده بود. حدود 150 نفر هم تماشاگر بازی بودند.

پایان بازی، آغاز جنجال
مسابقه تمام شد و بازیکنان مشغول خوش و بش بودند که ناگهان سر و صدا بلند شد. این‌طور که پیداست، یکی از بازیکنان تیم امید پرسپولیس که قبلاً در استقلال بوده، برای بوقچی‌های استقلال که کنار زمین بودند، کری خواند و آنها هم به سمت این بازیکن حمله کردند و کار به کتک‌کاری کشیده شد. قضیه جدی‌تر از حد تصور بود و مردم عادی نتوانستند آنها را از هم جدا کنند و چند نفر دیگر هم وارد معرکه شدند. سرانجام نیروی انتظامی به کمک طلبیده شد و مأموران وقتی دیدند کار دارد بدجوری بالا می‌گیرد، برای پایان دادن به این فیلم اکشن و تأسف‌بار مجبور به استفاده از گاز اشک‌آور شدند! پرتاب گاز اشک‌آور باعث شد بهروز سلطانی، یکی از مربیان تیم امید پرسپولیس برای دقایقی بی‌حال شده و کنار زمین بیفتد. البته سلطانی قبل از وقوع این اتفاق، در زمره درگیرشوندگان هم قرار گرفته بود. از سوی دیگر، چشم‌های سنگربان استقلال هم به شدت قرمز و متورم شده بود تا این دربی با کلی جنجال و حاشیه تمام شود و درگیری‌ها خاتمه یابد. گفتنی است سیروس دین‌محمدی، سرمربی امید استقلال بود و جواد حسن‌زاده هم هدایت امید پرسپولیس را برعهده داشت.

منبع : خبرورزشی

/ 0 نظر / 25 بازدید